Noklausies pirmo Billijas Eilišas dziesmu spāniski!

Publicēšanas datums : 25.01.2021

Billija Eiliša (Billie Eilish) un Rozālija (Rosalia) beidzot ir laidušas klajā savu ilgi gaidīto sadarbības dziesmu.

Gandrīz divus gadus pēc tam, kad abas dziedātājas kopā bija manītas studijā, britu mūziķe un spāņu dziedātāja prezentējušas savu spāņu un angļu valodā izpildīto duetu „Lo Vas a Olvidar” („Tu viņu aizmirsīsi”). Jaunais skaņdarbs papildināts arī ar sapņainu mūzikas video.

Muzikālā kompozīcija, kuras producents ir Billijas vecākais brālis un sadarbības partneris Fineass (Finneas), iekļauta īpašā televīzijas kanāla HBO seriāla „Eiforija” („Euphoria”) sērijā ar nosaukumu „2. daļa: Džūlza” („Part 2: Jules”), kas pie skatītājiem nonāca vakar.

Intervijā tieši pirms dziesmas laišanas klajā 19 gadus vecā Eiliša sajūsmināta stāstījusi, kā viņai patikusi šī dziesma, tikko tā bijusi pabeigta.

„Tā izgāja cauri vairākām stadijām, kas pie mums ir retums,” viņa stāstījusi. „Parasti tā versija, ko mēs veidojam, ir arī tā, kas nonāk pie klausītājiem. Ar šo dziesmu tiešām bija citādi. Tā prasīja gandrīz divus gadus, tāpēc ir saprotams, ka pa šo laiku vairākkārt tikai mainīta.”

Lai arī Eiliša iepriekš spāņu valodā ir izpildījusi Karlas Morisones (Carla Morrison) dziesmu „Eres Tu”, ko viņa izdarīja 2017. gada Instagram koncertā, „Lo Vas a Olvidar” ir pirmā britu dziedātājas oriģināldziesma spāniski.

„Protams, liela daļa no tās skan spāniski, un tas ir svarīgi,” Eiliša turpinājusi  stāstīt intervijā. „Atceros, ka tad, kad mēs rakstījām dziesmu, Rozālija minēja kaut ko par to, ka tai vajadzētu būt angliski. Es teicu: „Nē, nē, nē. Tai jābūt spāniski. Tā ir tik skaista.”

Rozālija pirmo reizi par iecerēto duetu faniem paziņoja 2019. gada martā, Tviterā ierakstot: „Nevaru vien sagaidīt, kad pabeigsim šo dziesmu.”

 „Būšana ar tevi kopā studijā ir mani ļoti iedvesmojusi,” spāniski piebildusi 27 gadus vecā dziedātāja. „Mīlu Tevi, B.”

Jaunais duets ir tikai sākums tam, ko šogad sagaidām no Billijas Eilišas, kura šogad pretendē uz 4 balvām „Grammy” ceremonijā.

Tikmēr Rozālija visu pagājušo gadu ir smagi radoši strādājusi, lai ierakstītu ļoti gaidīto, bet vēl bez nosaukuma esošo trešo studijas albumu. Un to mēs neaizmirsīsim!

Foto: billboard.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white