Noklausies Lietuvas Eirovīzijas dziesmu!

Publicēšanas datums : 10.02.2021

Noskaidrots, ka mūsu kaimiņzemi Lietuvu “Eirovīzijas” 2021. gada konkursā Roterdamā pārstāvēs muzikālā apvienība “The Roop”.

Pagājušās sestdienas, 6. februāra vakarā notikušajā “Eirovīzijas” Lietuvas nacionālās atlases finālā uzvarēja grupa “The Roop” ar dziesmu “Discoteque”.

image 1

Interesanti, ka ar savu dziesmu “The Roop” uzstādījusi jaunu rekordu balsošanas apjomā.

Ar divpadsmit punktu vērtējumu no konkursa žūrijas un rekordlielu skatītāju balsojumu (74 tūkstoši) “The Roop” tika piešķirta ceļazīme uz ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa finālu, kas notiks maija vidū, Roterdamā.

“The Roop” līderis Vaidotas sacījis: “Ir neliela déjà vu sajūta. Lielu paldies saku visiem – gan žūrijai, gan skatītājiem. Mēs esam pateicīgi un godam nesīsim Lietuvas karogu dziesmu konkursa finālā.”

Pēc dziesmas “Discoteque” izdošanas, kas notika tikai pirms nedēļas, grupa jau ir nokļuvusi pasaules uzmanības centrā. Dziesmas video skatījumu skaits kanālā YouTube tuvojas 3 miljoniem, tādejādi pārsniedzot Lietuvas rekordu par visvairāk video skatījumiem divdesmit četru stundu laikā. 

Der arī piebilst, ka ‘The Roop” ir pirmie lietuviešu mūziķi, kas izdoti kompānijas  “Warner Music Baltics” paspārnē.

Dziesma jau tagad dominē Lietuvas digitālajos un radiostaciju atskaņošanas topos, kā arī ir lauzts Lietuvas Spotify vienas nedēļas klausījumu rekords. 

Sekojot mūsdienu sociālo tīklu tendencēm, grupa ir nākusi klajā ar izaicinājumu vietnē TikTok, ko vari atpazīt pēc tēmtura #theroopchallenge.

image 2

Savukārt kanālā YouTube pēc dziesmas publicēšanas cilvēki ir sākuši izvietot reakciju video, kuru skaits tagad jau sniedzas pāri 300.

Ievērtē “Discoteque” arī pats!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white