Noklausies Kristīnas Agileras un Demijas Lovato duetu "Fall In Line"

Publicēšanas datums : 17.05.2018

“Fall In Line” ir spēcīga feminisma himna, kas nāk no Kristīnas Agileras (Christina Aguilera) jaunā albuma “Liberation”. 

Abu dziedātāju duets iznāca otrdienas, 16. maija, vakarā pirms atskaņošanas to dzīvajā “Billboard” Mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā šo svētdien, 20. maijā. 

Kristīna laikus pabrīdināja fanus par dziesmas izdošanu, publicējot viņas un Demijas (Demi Lovato) bērnības fotogrāfijas un pierakstot dažus no dziesmas tekstiem. Bez šaubām sieviešu iedrošināšana ir dziesmas pamatmērķis, padarot to par spēcīgu feminisma himnu. 

Domājams, ka abas dīvas ierakstījušas dziesmu jau pagājušā gada rudenī, kad Demija Tviterī rakstīja: “Sapņi tiešām piepildās,” uzsverot, ka ir ierakstījusi sapņu duetu. Neilgi pēc tam Demija un Kristīna sāka sekot viena otrai Instagramā. Turklāt Demija atzina Kristīnu par vienu no galvenajām iedvesmotājām viņas jaunākajam albumam “Tell Me You Love Me”. 

 

“Fall In Line” nav vienīgā Demijas sadarbības dziesma, kas sākot no šīs nedēļas ietekmēs topu kārtību. Jau rīt, 18. maijā, iznāks viņas un Clean Bandit kopdarbs “Solo”. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white