Noklausies jaunumu no Ritas Oras un Deivida Getas!

Publicēšanas datums : 16.02.2021

Kas solīts, jāpilda.

Rita Ora atgriezusies muzikālajā apritē ar jaunu EP “Bang”. Par tā vadošo singlu ir izvēlēta dziesma “Big”, kurā viņai piepalīdz kazahu dīdžejs Imanbek un visam un visiem klātesošais francūzis Deivids Geta (David Guetta).

Ņemot vērā, ka bez jau nosauktajiem kolēģiem dziesmas “Big” ierakstā piedalījies arī reperis Gunna, nav jābrīnās ne par pirmā singla izvēli, ne par tā nosaukumu. 

Līdztekus EP tiek publiskota īsfilma, kas pilnībā tapusi Bulgārijā, atspoguļojot gan skaistos dabas skatus, gan ir kā veltījums abu mūziķu dzimtajām saknēm Austrumeiropā. Filmā Rita Ora redzama tradicionālajā albāņu ietērpā, kuru darinājis dizainieris Valdrins Sahiti (Valdrin Sahiti).

Jaunais Ritas EP, kas tapis vairākās Zoom sesijās, pie klausītājiem nonāca 12. februārī. Visas četras tajā atrodamās dziesmas Rita Ora ir sarakstījusi kopā ar Imanbek. Pati autores sola, ka tajā var atrast “modernā popa, 80. un 90. gadu klubu kultūras un deju zāļu hausmūzikas sajaukumu”. 

“Bang” būs kazahu dīdžeja pirmais EP pēc tam, kad 2020. gadā viņš ieguva lielu atpazīstamību, ļoti veiksmīgi remiksējot repera Saint Jhn dziesmu “Roses”. Šī dziesmas  versija pērn 23 nedēļas pavadīja Hot Dance/Electronic Songs topa 1. vietā un ļāva Imanbek tikt pie “Grammy” nominācijas par Labāko remiksēto ierakstu. 

Pēc tam Imanbek savus talantus pavērsa Marshmello un Ašera (Usher) 2020. gada sadarbības dziesmas “Too Much” virzienā. 

“Šis bija starptautisks sadarbības projekts, kurš sevī ietvēra dažus no maniem mīļākajiem māksliniekiem un producentiem,” paziņojumā presei par “Bang” izteicies Imanbek. “Bija tiešām patīkami sadarboties tik radošā veidā. Šis projekts saveda mūs kopā ne tikai radoši, bet arī personiski, un tā bija lieliska pieredze.”

Jāpiebilst, ka bez Getas, Gunna un Imanbek “Bang” piedalās arī argentīniešu reperis Khea, kurs dzirdams dziesmā “Mood”. 

“Kad mēs sākām šo projektu, mēs tiešām vēlējāmies veidot radošu saikni ar citiem māksliniekiem,” oficiālajā paziņojumā teikusi Ora. “Sadarbība ar Imanbek bija unikāla pieredze. Mēs tikāmies Zoomā, lai apspriestu mūziku, un mums bija jāizmanto arī tulkošanas programmas, līdz ar to mums bija jāadaptējas pilnīgi jaunam dziesmu ierakstīšanas veidam. Tas ir apbrīnojami, cik ļoti tomēr tehnoloģijas ir ļāvušas izpausties mūsu radošajam veikumam”. 

Lūk, EP “Bang” dziesmu saraksts: 

1.  Bang Bang
2.  BIG - with Gunna and David Guetta
3.  Mood with Khea
4.  The One

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

 

Mākslinieki: Rita Ora

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white