Noklausies jauno Gorillaz dziesmu „Let Me Out”

Publicēšanas datums : 07.04.2017

Jau rakstījām, ka aprīļa beigās pasaulē gaidām ierodamies animētās popa/roka/elektro mūzikas grupas Gorillaz jauno albumu „Humanz”, un tagad grupa mūs iepriecinājusi ar vēl vienu dziesmu no šī gaidāmā albuma.

Kā jau iepriekš solījuši, Gorillaz savu jaunāko veikumu – dziesmu „Let Me Out”, kuras veidošanā piedalījušies arī R&B un gospeļu dziedātāja Meivisa Steiplza (Mavis Staples) un reperis Pusha T – prezentējuši radio stacijas „Beats 1” dīdžeja Zeina Lova (Zane Lowe) šovā.

image 2
Pusha T; Mavis Staples


Raidījumā grupas dalībnieks Deimons Albārns (Damon Albarn) pastāstījis, kā dziesma tapusi. Viņš atklājis, ka dziesmu sarakstījis gandrīz divas dienas ilguša brauciena ar vilcienu no Ņujorkas laikā, kas viņam devis pietiekami laika, lai uzrakstītu tekstu Steiplzas izpildītajam pantiņam.

image 3
Zane Lowe


Tāpat Albārns darījis zināmu, ka papildus jau tā ar dziesmām pilnajam „Humanz” albumam viņi esot ierakstījuši vēl 40 Gorillaz dziesmu.

image 5
Damon Albarn


Jaunajā gabalā Pusha T repo šādus vārdus: „Ieskaties man acīs, mammu, pasaki, ko tu redzi/ Pasaki, ka man ir izredzes izdzīvot ielās/ Pasaki, ka es nemiršu no policijas rokas/ Apsoli, ka nedzīvošu ilgāk par savu māsasdēlu un brāļameitu.” (Look into my eyes, Mama, tell me what you see/Tell me there’s a chance for me to make it out the streets/Tell me that I won’t die at the hands of the police/Promise me I won’t outlive my nephew and my niece.”) Spēcīgi, vai ne?

Noklausies „Let Me Out” šeit:Dziesma „Let Me Out” seko jau iepriekš no albuma „Humanz” izdotām dziesmām „Ascension” ar Vinsu Steplzu (Vince Staples), „We Got the Power” ar Noelu Galaheru (Noel Gallagher) un Dženiju Betu (Jehnny Beth), „Saturnz Barz” ar Popcaan, „Andromeda” ar D.R.A.M. un „Hallelujah Money” ar Bendžaminu Klementainu (Benjamin Clementine).


Arī pirms pāris nedēļām, kad Gorillaz prezentēja savu albumu „dzīvajā”, viņiem pievienojās vairāki kopīgajos projektos iesaistītie mākslinieki tādi kā Denijs Brauns (Danny Brown), De La Soul, Pusha T, Kelela un citi.

image 4
Danny Brown


image 1
Kelela


Ko saki par šo Gorillaz, Meivisas Steiplzas un Pusha T kopdziesmu?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white