Noklausies Džastina Bībera populāro hitu Kellijas Klārksones izpildījumā!

Publicēšanas datums : 02.12.2020

Kellija Klārksone (Kelly Clarkson) ir pierādījusi sevi vēlreiz! Šonedēļ, piedaloties sava personīgā TV šova segmentā “Kellyoke”, ASV talantu šova “American Idol” pirmā uzvarētāja atkal visus pārsteidza ar kāda populāra hita izpildījumu.

Šoreiz Kellijas repertuārā bija patrāpījies Džastina Bībera (Justin Bieber) superhits “Sorry”, ar kuru dziedātāja tika galā vienkārši lieliski. Pēc klusa un pieticīga sākuma Klārksone vēlreiz nodemonstrēja savu spēju “paņemt” visas augstās notis, iespaidu papildinot ar gaismu šovu studijā.

Vai vispār ir kāda dziesma, ko Kellija nespēj nodziedāt?” komentējis kāds kanāla YouTube skatītājs. Kāds cits paudis komplimentu, ka viņas balss iederoties ikvienā dziesmā. Vēl kāds uz karstām pēdām pieprasījis kopdziesmu ar Džastinu.

Atgādinām, ka skatītāju iemīļotais šova segments “Kellyoke” katrā raidījumā sevī ietver citu mākslinieku dziesmas, ko izpilda Klārksone. Iepriekšējos raidījumos dziesmas “I Dare You” izpildītāja ir ķērusies klāt tādu mākslinieku kā Eimija Vainhausa (Amy Winehouse), Natālija Imbrūlija (Natalie Imbruglia) un Bon Jovi hitiem.

Nav gan zināms, kas par šo “Sorry” versiju ir sakāms pašam Džastinam Bīberam, taču arī mēs labprāt paklausītos abu zvaigžņu duetā.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Kelly Clarkson

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white