Noklausies Dreika jauno singlu "I'm Upset"

Publicēšanas datums : 28.05.2018

Kanādiešu reperis ir laidis klajā kārtējo dziesmu no gaidāmā jaunā albuma. 

Sekojot dziesmu “God’s Plan” un “Nice For What” panākumiem, Dreiks (Drake) ir prezentējis jaunu singlu, kura nosaukums ir “I’m Upset”. Reperis to prezentēja savā Instagram profilā, publicējot foto ar skorpionu, kas rāpo pāri skeleta rokai, pierakstot: “Lai vai kā… atgriežamies pie šī albuma… jauns singls pieejams jau tagad!!!”

Anyways...back to this album...new single out now!!! Link in bio

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

 

Ņemot vērā mūziķa piebildi un singla vizuālo noformējumu, dziesmu dzirdēsim viņa gaidāmajā albumā “Scoprion”, kuru plānots izdot jūnijā. 

“I’m Upset” nāca neilgi pēc Dreika atbildes frīstaila uz Pusha T apvainojumiem. Īsumā: Pusha T pagājušajā nedēļā publicēja dziesmu “Infrared”, kurā viņš apsmej Dreiku par it kā tā saucamo “spoku rakstnieku” izmantošanu. Kanādiešu reperis nav bijis sajūsmā par šādiem apvainojumiem un drīz vien publicēja dziesmu “Duppy Freestyle”, kurā vēršas pret Pusha T un Kanje Vestu (Kanye West). 

“Nepārbaudi manu pacietību, kad esmu albuma režīmā, tu pat neesi top pieciniekā, cik vien tālu tavas ierakstu kompānijas talants sniedzas. / Man bija tavs mikrofons, bet tad paraksts izgaisa, man šķiet tas principā atspoguļo to, kas pēdējā laikā notiek. (Don’t push me when I’m in album mode, you’re not even top five as far as your label talent goes. / I had a microphone of yours, but then the signature faded, I think that pretty much resembles what has been happening lately.)” 

Lai tiešām pierādītu visiem, ka ar Dreiku joki mazi, reperis arī piestādīja Pusha T rēķinu 100’000 ASV dolāru vērtībā, lai “atdzīvinātu” viņa karjeru. Dalījies ar rēķina uzņēmumu Instagramā, Dreiks vēl piebilda: “Nav par ko.” 

You’re welcome.

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

 

Atkārtosim vēlreiz, ar Dreiku joki mazi! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white