Noklausies Don Diablo un Aleksa Klēra kopdarbu "Heaven To Me"

Publicēšanas datums : 06.08.2018

Don Diablo un Aleksa Klēra (Alex Clare) jaunais kopdarbs ienesīs gaismu tavā dzīvē pat tad, kad jutīsies tā, it kā gaisma tuneļa galā vairs vispār nebūtu redzama. 

Mēs visi esam piedzīvojuši tās dienas, kad cerības šķiet zudušas un it viss ir iekrāsojies tumšās krāsās. Tieši tādos mirkļos vairāk par visu nepieciešami labi draugi, kuri palīdz izrāpties no nomāktības bedres un saprast, cik īpaši var būt vistuvākie cilvēki un šī pasaule. Nekas nav neiespējams, kad tu esi ar sev mīļajiem cilvēkiem, un Don Diablo tas var būt ikviens no viņa uzticamajiem faniem. Viņš vēlas atdarīt šo mīlestību ar jaunu dziesmu “Heaven To Me”, kurā dzirdama Aleksa Klēra spēcīgais vokāls. 

image 1
Alex Clare

“Esmu tik lepns ar šo dziesmu un tās vēstījumu,” Tviterī rakstīja Diablo. “Neaprakstāmi sajūsmināts par to, ka tā beidzot ir izdota.” 

“Heaven To Me” ir liels, pulsējošs elektro-house hits, kas varētu pieskandināt lielākos klubus pasaulē ar katedrāles cienīgu majestātiskumu. Tā ir pacilājoša un enerģiska dziesma, kas ir lieliski piemērota arī festivāliem. Un kur nu vēl labāku festivālu par Weekend Festival, lai Don Diablo iemēģinātu jauno hitu arī uz saviem Baltijas faniem! 

Mākslinieki: Don Diablo, Alex Clare

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white