Noklausies Coldplay jauno singlu “Higher Power”!

Publicēšanas datums : 10.05.2021

Pēc veselu nedēļu garas fanu kacināšanas grupa Coldplay oficiāli ir atgriezusies mūzikas apritē, izdodot savu jaunāko singlu “Higher Power”.

Par dziesmas esamību sākotnēji tika paziņots jau pagājušajā nedēļā, kad grupa atklāja, ka “Higher Power” tapusi sadarbībā ar dziesmu producēšanas guru Maksu Martinu (Max Martin).

“”Higher Power” ir dziesma, kas 2020. gada sākumā ieradās uz neliela sintezatora un vannasistabas izlietnes,” savos sociālajos medijos toreiz rakstīja Coldplay.

“To producējis Makss Martins, kurš ir īsts pasaules brīnums.”

Coldplay izdevusi arī dziesmas videoklipu, kurā grupa redzama, uzstājamies vairāku kravas konteineru priekšā, kamēr viņiem apkārt dejo citplanētiešiem līdzīgas hologrammas.

Pieminēto videoklipu, kura režisors ir Pols Dagdeils (Paul Dugdale), noskaties zemāk:

Dziesma “Higher Power” prezentēta līdz ar īpašu saiti uz Starptautisko kosmosa staciju, līdz ar to savu pirmizrādi piedzīvojot “starpplanētu transmisijā”, ko realizēt palīdzējis franču astronauts Tomā Peskē (Thomas Pesquet), kurš šobrīd dzīvo Starptautiskajā kosmosa stacijā.

Līdz ar dziesmas iznākšanu grupa devusi mājienus arī par kādu mistisku jaunu projektu, kam dots nosaukums “Alien Radio”.

Faniem nebūs ilgi jāgaida, lai redzētu Krisu Martinu (Chris Martin) un viņa kompāniju uzstājamies, jo “Higher Power” dzīvais izpildījums savu pirmizrādi piedzīvos amerikāņu talantu šova “American Idol” šīsnedēļas epizodē. Viss ir izplānots līdz pēdējam sīkuma, jo Martins pats šobrīd ir viens no šova dalībnieku muzikālajiem skolotājiem, bet visa jaunākā epizode ir veltīta Coldplay biogrāfijai un dziesmām.

Kā jau rakstījām, nākamnedēļ Coldplay atklās BRIT Awards ceremoniju, uzstājoties uz plosta Temzā.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Coldplay

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white