Noklausies Charli XCX supergrupas pirmo singlu!

Publicēšanas datums : 08.03.2021

Charli XCX tur vārdu.

Pirms kāda laika britu dziedātāja Charli XCX solīja dibināt supergrupu, aicinot talkā savus talantīgākos kolēģus, un nu viņa ir prezentējusi jaunu singlu „Spinning”, kurā piedalās poproka grupa The 1975 un filipīniešu izcelsmes mūziķis ar segvārdu No Rome.

Pagājušās nedēļas vidū Čārlija savos sociālajos tīklos publicēja 17 sekunžu garu melnbaltu video, kurā viņa redzama dejojam ritmiskā singla pavadībā. „Vai esat gatavi griezties…?” viņa pierakstījusi publikācijai. 

0" alt="embed" width="425" height="350" />

Tvītā, kas sekojis pirmajam, Čārlija slavējusi No Rome un The 1975, nosaucot viņus par „ļoti talantīgiem”, un piebildusi: „Tas, ka man ir šī dziesma kopā ar viņiem, goda vārds ir superīgi, man šķiet, ka kaut kādā mērā mēs visi runājam vienā muzikālajā valodā, un šī valoda ir satriecoša/izsmalcināta/gaumīga un šika.”

0" alt="embed" width="425" height="350" />

Mākslinieku trio par savu sadarbību ir devuši mājienus jau mēnešiem ilgi. Pavisam nesen No Rome, kura īstais vārds ir Gvendolins Roums Virejs Gomess (Guendoline Rome Viray Gomez), stāstīja, ka jaunais muzikālais materiāls būs pieejams „drīzāk nekā jūs domājat”.  Vairāk par to vari izlasīt šeit. (https://www.ehrhiti.lv/jaunumi/ari-charli-xcx-izsludina-dokumentalo-filmu)

Baumas par to, ka Charli XCX un grupai The 1975 ir kopīgi muzikāli plāni, sākušās jau 2019. gadā, kad grupas līderis Metjū Hīlijs (Matthew Healy) tvītoja, ka esot nosūtījis Čārlijai dziesmu.

Neilgi pēc tam šo faktu žurnālam „NME” apstiprinājusi arī pati Čārlija, piebilstot, ka ir liela Hīlija un viņa grupas fane.

„Mēs esam apmainījušies idejām,” dziesmas „Boys” izpildītāja stāstījusi.

„Man šķiet, ka viņi no sirds mīl popmūziku. Un man tas patīk, un mani ļoti iedvesmo viņu enerģija un unikalitāte. Tāpēc, jā, es īsti nezinu, kas notiek, taču es ļoti apbrīnoju viņu dziesmu rakstīšanas talantu, tāpēc cerēsim, ka no tā kaut kas iznāks.”

Kas no tā ir iznācis, vari noklausīties zemāk.

0" alt="embed" width="425" height="350" />

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Charli Xcx

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white