Noklausies Čārlija Puta un Kehlani duetu "Done For Me"

Publicēšanas datums : 16.03.2018

Duets ir kā radīts tiem brīžiem, kad tavs sapņu burbulis pārsprāgst un ir laiks atgriezties “īstajā” pasaulē. 

Vai jebkad esi bijis uz kādu ballīti vai pasākumu, par kuru apmeklēšanu citi varētu tikai sapņot, tomēr neviens īsti nešķiet laimīgs atrodoties tur? Popzvaigznes Čārlija Puta (Charlie Puth) jaunas duets ar R&B favorīti Kehlani varētu būt piemērots tieši šādiem vakariem. 

Stāstot par “Done For Me”, Puts atklāja: “Es radīju šo dziesmu pēc neveiksmīgas ballītes Losandželosā, par ko vairāk vai mazāk stāsta visi mani ieraksti no šī albuma.” Dziesmas vārdi gan neieslīgst detaļās, atklājot, kas tieši šajā vakarā noticis ar mūziķi, bet mums ir iespēja pieturēties pie dažiem maziem pavedieniem. “Tu domā, ka tev būtu labāk ar kādu jaunu? (You think you’d be better with somebody new?)” un “Ja tu vēlies aiziet, nav neviena, kas tevi apturētu (If you want to leave, there ain’t nobody stopping you).” 

Tad šis solo gabals pāraug par sarunu starp diviem mīlniekiem, un Kehlani metas cīnīties ar savu nedrošo, apvainojošo partneri. “Es nekad nekrāpu, izdzēsu visus, jo viņi lika tev justies neērti (I never cheated, Deleted everyone because they made you uncomfortable),” dzied Kehlani

3/15

A post shared by Charlie Puth (@charlieputh) on

 

Dziesmu producējis pats Puts, liekot lietā gan klasisku skaņu, atgādinot mazliet “Thriller”, gan arī modernos akcentus. Tā ir lipīga dziesma, kuras ritms un melodija pārņem klausītāju jau no pirmajām taktīm. Citiem vārdiem sakot – labs veids, kā padarīt sliktu nakti par veiksmīgu hitu. 

Mākslinieki: Charlie Puth, Kehlani

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white