Noklausies Buraka Jetera jaunāko remiksu dziesmai "My Life is Going On"

Publicēšanas datums : 11.07.2018

Buraks Jeters (Burak Yeter), kura vārds pacēlās jaunos slavas augstumos, pateicoties hitam “Tuesday”, ir gatavs atgādināt par sevi ar jaunu remiksu. 

Aprīlī spāņu seriāls “La Casa de Papel” jeb “Naudas zādzība” (Money Heist) kļuva par visvairāk skatīto ne-angļu valodas seriālu vietnē Netflix. Tas arī ir nolicis uzmanības centrā Sesīliju Krullu (Cecilia Krull) – džeza un pop dziedātāju no Madrides, kura iedziedājusi seriāla tituldziesmu “My Life Is Going On”. Dziesmu, kuras vārdi ir angļu valodā, sarakstījis spāņu producents Manels Santistebans (Manel Santisteban). 

Pavisam nesen Krulla un dīdžejs/producents Gevins Moss (Gavin Moss) laida klajā video deju versijai šai jutekliskajai balādei. To vari noklausīties zemāk! 

Un tad pie dziesmas savu pirkstu ir licis arī Amsterdamā dzimušais turku dīdžejs Buraks Jeters, kuru mēs iepazinām pateicoties hitam “Tuesday”. Viņš jau laida klajā dziesmas remiksu aprīlī vietnē SoundCloud, taču beidzot Netflix to ir oficiāli sankcionējis un publicējis arī citās straumēšanas platformās. 

Dziesmu Jeters ir raksturojis kā labu mūziku bez robežām. Viņa versiju noklausies zemāk! 

Mākslinieki: Burak Yeter

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white