Noklausies britu daudzsološās izpildītājas Griff jaunāko singlu!

Publicēšanas datums : 22.01.2021

Jaunākais britu izpildītājas Griff singls “Black Hole” sekmīgi startējis ietekmīgās diskžokeju meitenes Enijas Makas (Annie Mac) raidījumā radio BBC1 ēterā.

Nesen Griff iekļuva raidstacijas BBC izveidotajā “Sound of 2021” saraksta Top5. Labus vārdus mūziķes daiļradei veltījis arī MTV, Amazon Music un vēl daudzi citi, tostarp tāds mūzikas industrijas smagsvars kā Teilore Svifta (Taylor Svift). 

Griff izpildītā dziesma “Love Is A Compass” bija dzirdama telekanāla “Disney” Ziemassvētku kampaņā sociālajos medijos.

“Ivor” balvai nominētā izpildītāja uzstājās Londonas Teita modernās mākslas galerijā ar lielisku priekšnesumu, ko vari noskatīties zemāk.

Par jauno dziesmu “Black Hole” Griff stāsta: “Šo dziesmu es sarakstīju tādu saldsērīgu, sirdi plosošu. Man pašai nav bijis tādas pieredzes, tomēr man patīk melodrāma dziesmu tekstos. Savukārt dziesmas ritms padara to mazāk nopietnu, jautru.”

Informējam, ka Griff ir dzimusi Anglijā, viņas vecākie ir jamaikiešu un ķīniešu izcelsme. Mūzikas radīšanas prasmes ir radušās pašmācības ceļā, par to nenojaušot nedz ģimenei, nedz klasesbiedriem, kuri par to uzzināja tikai tad, kad radiostacijas sāka atskaņot Griff dziesmas “Say It Again”, “Forgive Myself” un aizkustinošo “Good Stuff”.

Foto: instagram.com 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white