Noklausies Aleksandras Bērkas jauno dziesmu "Shadow"

Publicēšanas datums : 13.02.2018

“Shadow” ir pirmais un vadošais singls no dziedātājas gaidāmā jaunā albuma “The Truth Is…” 

Dziedātāja un aktrise Aleksandra Bērka (Alexandra Burke) ir laidusi klajā savu jaunāko singlu “Shadow”. Lai prezentētu savu atgriešanās singlu, viņa paviesojās Greiema Nortona (Graham Norton) BBC Radio 2 šovā. 

“”Shadow” principā ir dziesma, kura, es ceru, spēs uzrunāt vairumu cilvēku,” sarunā ar Nortonu paudusi dziedātāja. “Tā ir par aiziešanu no kāda, kuru mīli, bet tu turpini atgriezties pie šī cilvēka, kurā, tavuprāt, tu esi iemīlējies un pieķēries, bet patiesībā tev tikai ir jātiek prom no viņu ēnas un viņu rēga, gara.” 

“Tā patiesībā ir ļoti dziļa dziesma, bet es domāju, ka tai piemīt potenciāls kļūt par hitu. Un es ceru, ka arī visi citi to iemīlēs!” piebildusi Bērka. To vari noklausīties BBC atskaņotājā zemāk (dziesma sākas laika atzīmē 05:50). 

Oficiāli “Shadow” būs pieejama straumēšanas platformās un citos formātos tikai no 23. februāra. Tā kalpos par vadošo singlu Bērkas trešajam studijas albumam “The Truth Is…”, kas klausītāju vērtējumam tiks nodots 16. martā. Tas ir zvaigznes pirmais albums pēdējo sešu gadu laikā – kopš viņas 2012. gada “Heartbreak On Hold”. 

Mākslinieki: Alexandra Burke

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white