Noep laidis klajā skaņdarbu ar britu dziedātāju Chinchilla

Publicēšanas datums : 26.10.2020

Mākslinieks no Igaunijas, kas mūzikas pasaulē pazīstams zem sava skatuves vārda Noep, izdevis jaunu skaņdarbu, sadarbojoties ar angļu dziedātāju Chinchilla.

Stāstot par jaunu skaņdarbu, dziedātājs atzinis, ka pastāvīgi vēlas atrasties kustībā, lai attīstītos kā mākslinieks, par ko liecina arī jaunā singla nosaukums - “On My Way”. “Sabiedrības uzlikto tabu un vispārpieņemto normu ierobežojumu dēļ, lai darītu tā kā vajag, dažkārt varam palaist garām lieliskas iespējas un brīžus, kas paliktu atmiņā mūža garumā,” stāsta dziedātājs.

Plašā pieredze ar reklāmu, video un filmu režiju mūziķim dod iespēju vislabāk izstāstīt dziesmu stāstu ar video palīdzību. Tāpēc arī visu savu videoklipu autors ir pats izpildītājs, to starp arī jaunākajam singlam. Kā liels video spēļu fans, jaunās dziesmas videoklipa iedvesmu mūziķis ir smēlies no virtuālās realitātes spēlēm: “Jūtu, ka mana pieredze kā filmu režisoram, ietekmē manu dziesmu rakstīšanas pieeju. Stāsta izstāstīšanai ir specifiska struktūra, kam iedvesma rodas no filmas scenārija vizuālās estētikas.” Dziesmas videoklips būs skatāms no 30. oktobra.

Pirmo uzmanību mūziķis piesaistīja ar dziesmām ‘Move’, ‘Rooftop’ un ‘New Heights’, kas tika izdotas Zviedrijas “Sony” paspārnē. Papildus tam “Noep” ir zināms, kā dabas aizsardzības aktīvists. Viens no viņa kvēlākajiem sapņiem ir izveidot dabas rezervātu.  Fokusēšanās uz lielākiem mērķiem, ļāvusi mūziķim tikt pāri depresijas brīžiem savā dzīvē.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white