Noa Sairusa satiekas ar reperi Lil Xan

Publicēšanas datums : 03.08.2018

Noa Sairusa (Noah Cyrus) ir tikusi pie jauna puiša.

Kā noskaidrojis izklaides kanāls „E! News”, 18 gadus vecā dziesmas „Stay Together” izpildītāja satiekas 21 gadu veco reperi Lil Xan.

Kāds zinātājs kanālam pastāstījis, ka „viņi pilnīgi noteikti daudz laika pavada kopā”. Tiesa gan, šis pats ziņu avots piebildis: „Es neesmu drošs, kā tas mūsdienās būtu dēvējams, bet varat saukt to, kā vēlaties.”

image 2
Noah Cyrus & Lil Xan


Pēdējā laikā novērots, ka pāris savas jūtas vienam pret otru sākuši aktīvi paust sociālajos medijos, tādejādi arī izsaucot baumas par savu „dienesta romānu”.

Pagājušajā nedēļas nogalē uzņemtā fotogrāfijā Lil Xan, kura īstais vārds ir Djēgo Leanoss (Diego Leanos), pieglaužas Noa, kurai mugurā sporta krekliņš ar uzrakstu „Lil Xan”. Bildes nosaukumā reperis ierakstījis: „Mana mazā meitenīte.”

My baby girl

A post shared by LIL XANHEARTBREAK SOLDIER (@xanxiety) on


Šo pirmdien, 30.jūlijā katrs no viņiem sociālajos medijos dalījies ar vienu un to pašu fotogrāfiju, kurā Lil Xan bučo Nou uz vaiga. „Paskatieties uz šo mazo zelta gabaliņu!!!” līdzās savai Instagramā publicētajai fotogrāfijai pierakstījusi Mailijas Sairusas (Miley Cyrus) jaunākā māsa.

ok fr. look at this lil nuggetttt!!! also we both so sad its so sweet

A post shared by NC (@noahcyrus) on


„Es vēlos dīdžeju kāzas,” Noas publicēto bildi komentējis Diplo, laikam jau tādejādi paužot atbalstu abu attiecībām.

Nākamajā dienā Lil Xan publicējis bildi, kurā abi ar Nou gandrīz saskaras mēlēm, skaidri un gaiši pavēstot interneta lietotājiem: „Man viņa patīk.”

I like her

A post shared by LIL XANHEARTBREAK SOLDIER (@xanxiety) on


Nākammēnes abi pāra dalībnieki dosies katrs savā koncertturnejā. Noas „The Good Cry” tūre 22.septembrī sāksies Floridā, bet Lil Xan „Monster Energy Outbreak” tūre četras dienas vēlāk tiks uzsākta Ņujorkā.

image 1
Lil Xan & Noah Cyrus


Kas attiecas uz Noas lielo māsu Mailiju, viņa joprojām ir kopā ar savu ilggadējo mīlestību, aktieri Liamu Hemsvortu (Liam Hemsworth). Kāds avots „E! News” pavēstījis, ka pāris, kuri jūlijā apkaroja baumas par abu šķiršanos, „patiesi atrodas ļoti labā vietā”.

image 3
Miley Cyrus & Liam Hemsworth


Tas pats zinātājs piebildis, ka Mailija un Liams „joprojām ir pat ļoti kopā un tikai cenšas savas attiecības mazliet paturēt noslēpumā. Pēdējā laikā viņi daudz laika pavada kopā Nešvilā, cenšoties sev nepievērst lieku uzmanību, bet bieži brauc arī mājās uz Malibu, lai pavadītu laiku kopā ar pārējiem ģimenes locekļiem”.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white