Niks Džonass prezentē divas jaunas dziesmas uzreiz

Publicēšanas datums : 03.03.2021

Niks Džonass (Nick Jonas) saviem pienākumiem pieiet nopietni.

Pirmo reizi uzstājoties kā raidījuma vadītājs populārajā šovā „Saturday Night Live”, Niks Džonass noteikti atstāja iespaidu. Kā nekā, viņš ne tikai debitēja kā populārā komēdiju raisījuma vadītājs, bet uzstājās arī kā tā muzikālais viesis. Pēdējā amata ietvaros 28 gadus vecais mūziķis pirmo reizi plašākai publikai izpildīja divas jaunas dziesmas – „Spaceman” un „This Is Heaven”.

Pirmo Nika izpildīto dziesmu pieteica SNL dalībnieki Kenans Tompsons (Kenan Thompson) un Kriss Reds (Chris Redd), bet par „This Is Heaven” pieteicēju bija izvēlēts Nika vecākais brālis un kolēģis grupā The Jonas Brothers Kevins Džonass (Kevin Jonas).

„Spaceman” pie klausītājiem oficiāli nonāks 12. martā. Tajā iekļautas dziedātāja sajūtas koronavīrusa pandēmijas laikā, kā arī satraukums, ko mūziķis jutis 2020. gada ASV prezidenta vēlēšanu laikā.

Nesenā intervijā Džonass pastāstījis, kas iedvesmojis viņa topošo solo albumu.

„Manuprāt, atslēga visam bija mēģinājumi piešķirt šai idejai personību, nosaukt to vārdā. Man prātā ienāca „Spaceman” (kosmonauts), jo es domāju: „Kas ir tas kopīgais, ko mēs visi šajā laikā esam izjutuši?” Viss šķiet pilnībā atrauts no Zemes,” viņš sacījis.

„Mēs esat tik ļoti pieraduši skatītie ekrānā, nevis baudīt īstu cilvēcisku kontaktu, un, manuprāt, tas, kas mums piešķir cerību un drosmi, ir doma par to, ka reiz pienāks citādāka rītdiena. Man šķiet, ka šī doma caurvij visu manu albumu,” atklājis dziesmas „Home” izpildītājs.

Protams, liela daļa Nika jauno dziesmu ir veltītas viņa mīļotajai sievai, aktrisei Prijankai Čoprai Džonasai (Priyanka Chopra Jonas).

„Viņai tas (albums) ļoti patīk. Daudzas dziesmas ir mīlestības vēstules viņai, kuras top tajos brīžos, kad es nespēju ietērpt to, ko jūtu, vienkārši vārdos,” sacījis jaunākais no The Jonas Brothers. „Esmu ļoti pateicīgs, ka man ir šāda iespēja, jo tas dara viņu laimīgu, un tas ir pats svarīgākais.”

Vēl romantiskais puisis piebildis: „Mēs ar sievu pāris mēnešus, kamēr viņa filmējās, bijām šķirti, un tieši tad es sāku darbu pie albuma. Es uzskatu, ka albums ir caurcaurēm cerību pilns, un vēlos lai cilvēki, kuri to klausās, arī sajūt šo cerību.”

Atgādinām, ka talantu šova „The Voice” tiesneša pēdējais albums, kura ierakstā viņš piedalījās, bija The Jonas Brothers piektais studijas albums „Happiness Begins”, kas iznāca 2019. gadā. Pats Niks savu solo albumu „Last Year Was Complicated” izdeva 2016. gada jūnijā.

Gan dziesma „Spaceman”, gan „This Is Heaven” iekļautas viņa gaidāmajā 11 dziesmu albumā „Spaceman”. 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white