Niks Džonass atzīstas, ka viņa veļu joprojām mazgā mamma

Publicēšanas datums : 14.11.2017

Niks Džonass (Nick Jonas) sirdī joprojām ir īsta mammas dēliņš!

25 gadus vecais dziedātājs, reklamējot savu jaunāko singlu „Home”, aprunājies ar izklaides kanālu „E! News” un atklājis, kas ir tās labākās lietas, kuru dēļ viņam patīk atgriezties ģimenes mājās Dallasā un Ņūdžersijā.

Kas tad ir pirmā lieta, ko Niks dara pēc apsveicināšanās ar saviem senčiem, kad ir atgriezies mājās pēc ilga laika, kas pavadīts koncertturnejā?

image 2
Nick Jonas


„Netīrā veļa – es lūdzu mammai izmazgāt manu veļu,” viņš atzinies. „Viņa to dara katru reizi, turklāt ar lielu smaidu sejā.”

Tad Niks turpinājis: „Tagad, kad viņas četri dēli ir atstājuši mājas un dzīvo patstāvīgi, viņa izmanto katru izdevību, lai atkal varētu spēlēt mammu. Man šķiet, ka tas ir ļoti jauki.”

image 5
Nick Jonas ar mammu


Protams, Niks novērtē arī Denisas Džonasas (Denis Jonas) talantu virtuvē, sakot: „Mana mamma gatavo tādu saldo kartupeļu sautējumu, kas ir vienkārši debešķīgs, un arī olu sautējumu. Šo sautējumu padarīšanu viņa ir attīstījusi līdz pilnībai.”

Kā jau esam rakstījuši, visa Džonasu ģimene, ieskaitot Niku, Frenkiju (Frankie Jonas), Kevinu (Kevin Jonas) un viņa sievu Danielu (Danielle Jonas) šā mēneša sākumā sanāca kopā, lai nosvinētu sava ceturtā brāļa Džo Džonasa (Joe Jonas) saderināšanos ar aktrisi Sofiju Tērneri (Sophie Turner).

image 4
Georgia Fowler & Nick Jonas


Kad Niks nesvin vēl viena ģimenes locekļa pievienošanai šai cieši saistītajai saimei, viņa parastajā dienaskārtībā ietilpstot jaunākās „Troņu spēles” („Game of Thrones”) sērijas noskatīšanās (nu, kāda runa!) un draugu ielūgšana ciemos pie sevis.

„Es dievinu seriālu „Miljardi” („Billions”),” pastāstījis dziesmas „Chains” izpildītājs, kad viņam lūgts nosaukt savas mīļākās izklaides zilajā ekrānā. „Tad vēl ir tas seriāls „Mīlestība” („Love”) kanālā „Netflix”, bet mani mīļākie seriāli ir „Master of None” un „Atlanta”.”

image 3
Nick Jonas


Par savām izklaidēm mājās Niks teicis: „Manas mājas viesības ir visai parastas. Man patīk sagādāt gardu ēdienu, parasti tiek ieslēgta kāda sporta pārraide, kas arī kļūst par galveno vakara izklaidi. Man patīk vienkārši parunāties ar saviem draugiem, pavadīt ar viņiem kopā laiku.”

Ja visu šo laiku esi mocījies ar jautājumu, ko Niks velk mugurā, kad dzīvojas pa māju, mums ir atbilde!

„Es esmu bokseršortu un T-kreklu puika. Tāds pavisam parasts un atbrīvots.” (Taču mēs to jau zinājām, vai ne?)

image 1
Nick Jonas


Atgādinām, ka Nika jauno dziesmu „Home” varēsi dzirdēt arī animācijas filmā „Ferdinands” („Ferdinand”), kura uz ASV kinoekrāniem iznāks 15.decembrī.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white