Nikijas Mināžas un Nas romāns ir beidzies

Publicēšanas datums : 05.01.2018

Kā ziņo ārzemju masu mediji, tad reperi Nikija Mināža (Nicki Minaj) un Nas savām romantiskajām attiecībām esot pielikuši punktu.

Kā jau esam ziņojuši, abas hip-hopa zvaigznes romantiskām saitēm pirmo reizi tika saistītas 2017.gada maijā, kas tika pieķertas, kopā vakariņojam Nas piederošajā Losandželosas restorānā „Sweet Chick”. Tomēr ar savu romānu viņi publiski nedižojās un sabiedrībā kopā parādījās reti.

image 3
Nicki Minaj & Nas


Tagad kāds ziņu avots portālam TMZ.com pavēstījis, ka jau 2017.gada beigās mūziķi esot nolēmuši iet katrs savu ceļu, apgalvojot, ka dzīvošana divās dažādās pilsētās izrādījusies pārāk liels pārbaudījums attiecībām.

Jāsaka gan, ka gan Nikijas, gan Nas saknes meklējamas Kvīnsā, Ņujorkā, bet pēdējā laikā dziesmas „Just a Moment” izpildītājs vairāk pavadot laika Losandželosā.

image 1
Nas & Nicki Minaj


Pēdējo reizi kopā sabiedrībā pāris ticis redzēts pagājušā gada septembrī Ņujorkā, kad kopā tika svinētas Nas un mūzikas producenta Swizz Beatz dzimšanas dienas. Nikija, kā vienmēr, bijusi tērpusies seksīgā kleitā ar dziļu izgriezumu, un abi mīlnieki labprāt pozējuši fotogrāfijām ar Swizz Beatz un viņa sievu – R&B superzvaigzni Ališu Kīzu (Alicia Keys).

image 2
Swizz Beatz, Alicia Keys, Nicki Minaj & Nas
 


Arī savos sociālajos tīklos pāris ir devis neslēptus mājienus par savu mīlestību. Piemēram, 8.decembrī, kad Nikija svinēja savu 35.dzimšanas dienu, viņa Instagramā saņēma ļoti īpašu sveicienu.

Pie fotogrāfijas, kurā Nikija ar kroni galvā sēž tronī, Nas bija pierakstījis: „Karalienes tiek pie visas nolāpītās naudas! Daudz laimes dzimšanas dienā Ņujorkas hip-hopa karalienei @nickiminaj.”Jāatzīmē, ka šīs bija Nikijas pirmās romantiskās attiecības, kopš 2017.gada janvārī viņa izšķīrās no cita repera, proti Meek Mill.

image 4
Meek Mill & Nicki Minaj


Maija beigās intervijā Elenai Dedženeresai (Ellen DeGeneres) Mināža atzinās, ka Nas dēļ varētu lauzt savu celibāta zvērestu. Vairāk par to uzzini šeit.

Tāpat jāpiebilst, ka ne viņa, ne Nas, kurš iepriekš bijis precēts ar dziedātāju Kelisu (Kelis), nav snieguši šīm šķiršanās baumām oficiālu apstiprinājumu.

image 5
Kelis & Nas


Varbūt viņiem (un mums) tomēr ir cerība?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white