Nikija Mināža pievienojas Fērgijai jaunajā videoklipā

Publicēšanas datums : 13.09.2017

Fērgija (Fergie) ir atgriezusies, un, spriežot pēc viņas singla „You Already Know”, viņai padomā ir ne viens vien jauns triks.

Grupas The Black Eyed Peas soliste 22.septembrī laidīs klajā savu otro solo albumu „Double Dutchess”, bet jau tagad savus nepacietībā degošos fanus viņa ir aplaimojusi ar jaunu mūzikas videoklipu.

image 5Dziesmas „You Already Know”, kurā piedalās arī Nikija Mināža (Nicki Minaj), videoklips tika laists klajā otrdien, 12.septembrī un ir iespaidīgu melnbaltu attēlu pārpilns.Fērgija, tērpta spīdīgos ādas tērpos un labi pašūtos uzvalkos, skraida pa monohromatisko uzņemšanas laukumu, pati ar sevi uzspēlē šahu un pingpongu, nemitīgi repojot par savu atgriešanos.

image 1
Fergie & Nicki Minaj


image 2
Nicki Minaj


Kad pasākumam pievienojas Mināža, abas mākslinieces kopā veido ārkārtīgi spēcīgu duetu.

image 2
Nicki Minaj & Fergie


image 4
Nicki Minaj


Fērgija pat izrāda godu Popa karalienei Madonnai (Madonna), izmantojot dziesmas vārdus un horeogrāfiju, kas atsauc atmiņā Madonnas slaveno video dziesmai „Vogue”, kura režisors, starp citu, ir neviens cits kā Holivudas kulta režisors Deivids Finčers (David Fincher).Tā vien šķiet, ka Fērgija ar melnbaltiem videoklipiem izjūt īpašu tuvību, jo arī viņas pirmā singla no albuma „Double Dutchess”, dziesmas „Hungry” videoklips bija ieturēts tādos pašos toņos.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white