Nikija Mināža aicina jaunākos fanus atturēties no seksa

Publicēšanas datums : 14.06.2018

Nikija Mināža (Nicki Minaj) izmanto sava gaidāmā albuma dziesmu tekstus, lai aicinātu savas vieglāk iespaidojamās fanes novērtēt savu ķermeni un atturēties no seksa izklaides dēļ.

Repere ir pazīstama ar sava ķermeņa ietērpšanu seksīgos tērpos un izrādīšanu sociālajos medijos, taču viņa ir nobažījusies, ka tādas platformas kā Instagram un Twitter padara vienkāršāku jaunām sievietēm iemainīt seksu pret naudu, liekot izrādīt savus dabas dotumus tiešsaistē un radot „mūsdienu prostitūtas”.

image 1„Es nudien nezinu, kā to pateikt, nevienu neaizvainojot,” runāt par jutīgo jautājumu intervijā žurnālam „Elle” sākusi Nikija. „Var jau būt, ka es biju naiva, bet es nebiju aptvērusi, cik daudz meiteņu ir mūsdienu prostitūtas.

Vai tu esi striptīza dejotāja vai Instagram meitene – šīs meitenes ir tik skaistas, un viņām ir tik daudz, ko piedāvāt. Taču es uzzināju, ka viņām var piedāvāt pāris tūkstošus dolāru un tikt pie seksa ar viņām.

image 2
Nicki Minaj


Es teicu: „Fui!” Ir skumji, ka viņas neapzinās savu vērtību. Tas mani skumdina kā sievieti. Un mani skumdina doma, ka arī es kaut kādā veidā esmu veicinājusi šo procesu.”

Nikija uzstājusi, ka viņai nav nekas pret sievietēm, kuras nodarbojas ar dažāda veida prostitūciju, taču viņa vēloties uzsvērt, ka varas iegūšana, izmantojot seksu, nav tas pats, kas seksa pārdošana.

image 3
Karl Lagerfeld & Nicki Minaj


„Es vienkārši nezinu, vai tās meitenes, kuras uz mani skatās kā uz paraugu, saskata atšķirību starp seksu un seksapīlu, kad es publicēju seksīgu bildi,” viņa prātojusi. „Es patiesībā esmu tam visam pretmets. Es vairāk esmu tāda „ē, ko?” meitene. Un es vēlētos, kaut tādas būtu arī citas meitenes. Man labāk patiktu, ja jūs sauktu par snobiem vai maitām, vai iedomīgām – labāk tā, nekā ja jūs nosauc par viegli iegūstamām un palaistuvēm, un maukām.”

Šī ziņa ir arī viena no tām, ko mūziķe uzsver savā gaidāmajā albumā „Queen”, kurā, kā viņa cer, faniem tiks parādīts, ka „ir Ok turēt savas kājas kopā”.

image 4
Nicki Minaj


Nikija, kura pagājušajā gadā izšķīrās no hip-hopa leģendas Nāza (Nas), vienā no dziesmām pieskaras arī pati savai seksuālajai dzīvei. Tajā viņa repo: „Atturos no seksa, jāietur zen manā ķermenī/ Es nedošu, tāpēc beidz prasīt, es neizīrēšu savu ķermeni/ Viņam ir jābūt karaļa statusā, lai tiktu manā ķermenī.” („Abstaining from sex, had to zen my body/I ain't giving, so don't ask, I don't lend my body/He gotta be king status to get in my body.”)

image 5
Nicki Minaj


Tajā pašā intervijā dziesmas „Chun-Li” izpildītāja arī apgalvojusi, ka būšana vienai ļāvusi viņai atrast jaunus elementus savā radošajā darbā, jo pirms tam viņa jau kopš 15 gadu vecuma visu laiku bijusi ilgākās vai īsākās attiecībās.

„Es tiešām domāju, ka tas būs šī gada labākais albums,” 35 gadus vecā māksliniece izteikusi savas prognozes par albumu „Queen”, kas būs viņas pirmais četru gadu laikā. „Garīgā plāksnē es pēdējo sešu mēnešu laikā esmu piedzīvojusi vairāk izaugsmes savā dzīvē un karjerā nekā pēdējo astoņu gadu laikā. Šī ir pirmā reize manā pieauguša cilvēka dzīvē, kad esmu bijusi viena.”

image 6Atgādinām, ka „Queen” iznākšana ir nolikta uz šā gada augustu.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white