Nials Horans mēģinājis apturēt sava albuma izdošanu

Publicēšanas datums : 30.03.2021

Neticami, bet fakts – Nials Horans (Niall Horan) mēģinājis aizkavēt sava otrā albuma izdošanu.

27 gadus vecais mūziķis savu otro studijas albumu “Heartbreak Weather” izdeva 2020. gada martā, tieši laikā, kad pārējā pasaule piedzīvoja koronavīrusa izraisītu pandēmiju, un kā pats atzinis, mēģinājis tā izdošanu pašā pēdējā brīdī apturēt.

image 1

Sarunājoties ar podkāsta “People, Just People” vadītāju Dermotu O’Līriju (Dermot O’Leary), mūziķis sacījis: “Es tā visa dēļ jutos galīgi izsist no līdzsvara, tā sakot, kāda jēga ir vispār to tagad izdot? Es gandrīz apturēju albuma izdošanu.

Es aizlidoju atpakaļ uz Lielbritāniju (no ASV) un teicu: “Mums jāaptur albuma izdošana,” bet bija palicis pavisam maz laika līdz tā izdošanai Austrālijā. Es gribēju to atcelt, taču, kad tad es būtu to izdevis? Pēc tam es jutos, ka kāda jēga ir izdot jaunus singlus, ja jau es nevaru tos spēlēt koncertos?”

Uz citas nots – pagājušajā gadā Nials atklājis, ka viņa plāni uzrakstīt kopīgu dziesmu ar Luisu Kapaldi (Lewis Capaldi) neejot pēc plāna, jo viņi abi esot pārāk aizņemti, kopīgi tukšojot alus kausus, lai rakstītu dziesmas.

Kā izrādās, abi puiši pandēmijas laikā pie iespējamās muzikālās sadarbības strādājuši attālināti, taču vēlāk skotu dziedātājs aizceļojis uz Londonu, kur abi tā vietā, lai rakstītu dziesmas, pavadījuši laiku alū mērcētās sarunās.

image 2

Nials atklājis: “Mēs esam labi draugi. Viņš pašlaik strādā pie sava albuma, un es tikai rakstu visādus sīkumus.

Viņš ir bijis Londonā, uzrakstījis dažus gabalus. Mēs esam izdzēruši vairāk alus kausu, nekā uzrakstījuši dziesmas, kas pats par sevi ir apliecinājums mūsu draudzībai.”

Atgādinām, ka abiem mūziķiem pagājušajā gadā bija paredzēts doties kopīgā koncertturnejā ar nosaukumu “Nice To Meet Ya”, bet tad, kā zināms, sākās pandēmija, un šiem plāniem tika pielikts punkts.

Tomēr mēs neesam atmetuši cerību dzirdēt Niala un Luisu duetu!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Niall Horan

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white