Nials Horans aicina fanus atbalstīt viņa mūziku

Publicēšanas datums : 09.06.2021

Nials Horans (Niall Horan) nemaz neslēpj, ka bez mūziķa darba justos pazudis.

Dziesma “Our Song” izpildītājs atklājis, ka saticis vairākus cilvēkus, kas viņu pazīst vēl no puišu grupas One Direction laikiem un sacījuši, ka “esot bijuši” lieli viņa fani, tāpēc viņš raizējoties, ka, ja reiz nāksies zaudēt savu slavu un sekotājus, viņam būs ļoti grūti atrast “normālu” darbu, esot pielnīgi bez jebkādām citām prasmēm.

Viņš sacījis: “Tas, ko es tagad dzirdu, ir: “Es reiz biju tāds fans,” un es domāju: “Un kas notika? Vai es tev vairs nepatīku?” Es tiešām prasu: “Vai ar manu mūziku vairs nepietiek?”

“Tas ir ārprāts, ka man ir tikai 27 gadi un es to daru jau 11 gadus.”

Laikraksts “Daily Star” ziņo, ka Nials esot izteicies: “Jo ilgāk tas turpinās, jo man labāk, jo es absolūti dievinu to, ko es daru, un nekādu citu prasmju vai talantu man nav.”

Pēc tam viņš esot aicinājis savus fanus: “Tāpēc, ja jūs, lūdzu, varētu atbalstīt mani pēc iespējas ilgāk!”

Tajā pašā laikā dziesmas “Nice to Meet Ya” izpildītājs nesen aicinājis valdību darīt vairāk mūzikas industrijas atbalstam koronavīrusa pandēmijas laikā, sakot, ka daži cilvēki šajā sektorā esot “pilnīgi pamesti savā vaļā”.

Nials skaidrojis: “Kad jūs domājat par Lielbritāniju un tai piederošajām salām, jūs domājat par modi un mūziku, un mākslām, un tā ir pilnīgi aizmirsta industrija laikā, kad tai atbalsts ir visvairāk nepieciešams. Smagi strādājoši cilvēki visā valstī ir vienkārši pilnīgi aizmirsti.

Šiem cilvēkiem visā valstī ir ģimenes un parādsaistības, un viņi nekvalificējas pabalstiem... Tāpēc viņi burtiski ir pamesti novārtā sliktas pārvaldības dēļ.”

Kādreizējais puiši grupas dalībnieks īpaši noraizējies ir par koncertturneju darbinieku likteni, sakot, ka tā ir Lielbritānijai ļoti svarīga industrija.

Dziesmu topu virsotnēs iekļuvušais mūziķis atzinis, ka jūtoties spiests izmantot savu priviliģēto stāvokli, lai runātu viņu vārdā. 

Viņš piebildis: “Viņi ir vienkārši cilvēki, kuriem nav pašiem savas balss, tāpēc mums ir jākļūst par viņu balsi. Un, ja kādreiz ir bijis laiks, kad mūsu koncertturneju darbiniekiem ir bijis nepieciešams atbalsts, tas laiks ir šobrīd.”

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white