Ne visi Teilores Sviftas bijušie dāvājuši viņai radošu iedvesmu

Publicēšanas datums : 12.07.2018

Pretēji vispārpieņemtajam priekšstatam Teilore Svifta (Taylor Swift) neraksta dziesmas par visiem saviem bijušajiem.

Kā izrādās, daži no viņiem vienkārši nav dāvājuši viņai „radošu iedvesmu”.

Popmūzikas superzvaigzne ir pazīstama ar to, ka iedvesmu dziesmām smeļas savā mīlas dzīvē, it kā atsaucoties uz savu romānu ar Džeiku Džilenhālu (Jake Gyllenhaal) dziesmās „We Are Never Ever Getting Back Together” un „All Too Well”, ar Hariju Stailzu (Harry Styles) dziesmā „I Knew You Were Trouble”, ar Džonu Meijeru (John Mayer) dziesmā „Dear John” un ar Džo Džonasu (Joe Jonas) dziesmā „Last Kiss”.Tiek runāts, ka arī viņas pašreizējais draugs, britu aktieris Džo Alvins (Joe Alwyn) esot kalpojis kā mūza Teilores dziesmai „Call It What You Want” no viņas jaunākā albuma „Reputation”, taču pati dziedātāja uzstājusi, ka ne visi viņas bijušie kalpojot par iedvesmas avotu dziesmu tekstiem, jo ne visiem esot tik liels iespaids uz viņas dziesmu rakstīšanas spējām.

Par savu radošo procesu Teilore jaunā intervijā žurnālam „Harper’s Bazaar” pastāstījusi bijušajai britu modelei Patijai Boidai (Pattie Boyd), kura pati kalpojusi par iedvesmu vairākiem savu bijušo vīru – grupas The Beatles dalībnieka Džordža Harisona (George Harrison) un Ērika Kleptona (Eric Clapton) – hitiem.

image 4„Es nezinu, kas ir tas, kas dažus cilvēkus padara par nudien radoši iedvesmojošiem,” Teilre sacījusi. „Ir bijuši cilvēki, ar kuriem es esmu pavadījusi kopā daudz laika, bet par kuriem es vienkārši nespēju neko uzrakstīt… Vienkārši daži cilvēki ienāk tavā dzīvē, un viņi uz tevi šādi iedarbojas.”

Norādot uz pašas Patijas lomu kā rokmūzikas mūzai, Teilore atzīmējusi: „Tas ir tiešām interesanti, jo tavā gadījumā tu esi iedvesmojusi divu leģendāru mūziķu radošo darbību. Tas man šķiet prātam neaptverami. Tā notiek ļoti reti!”

image 2
Pattie Boyd & Taylor Swift


Tāpat Svifta atzinusi, ka ļoti novērtē to laiku, ko pavada, radot jaunas dziesmas, jo par spīti visai slavai un bagātībai veids, kādā viņa no nekā rada jaunu dziesmu, nav mainījies kopš viņas pirmajām radošajām izpausmēm.

„Ir pieredzēti tādi brīži, kad tevi pārņem tāds kā idejas mākonis, kas vienkārši nosēžas tev uz sejas, un tu tikai pastiep roku un to satver,” viņa dalījusies savā dziesmu rakstīšanas pieredzē.

image 3
Taylor Swift


„Liela daļa no dziesmu rakstīšanas ir lietas, ko tu iemācies, strukturē un kultivē kā prasmi, tās ir zināšanas, kā izstrādāt dziesmu,” turpinājusi Svifta. „Taču pastāv arī mītiski un maģiski brīži, neizskaidrojami brīži, kad tev galvā pēkšņi dzimst jau pilnībā noformulēta ideja. Un tā ir mana darba tīrākā daļa.

Mana dzīve var būt visai sarežģīta jebkurā līmenī, bet dziesmu rakstīšana joprojām ir tas pats vienkāršais process, kāds tas bija, kad man bija 12 gadu un es savā istabā rakstīju dziesmas.”

image 1
Taylor Swift


Tātad skaidrs – rakstīt dziesmas nav grūti, grūtības sākas pēc tam, kad tās uzrakstītas!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white