Naiala Horana nākamais albums nebūšot par salauztu sirdi

Publicēšanas datums : 16.05.2018

Naiala Horana (Niall Horan) nākamais albums nebūšot par salauztu sirdi, jo viņam pēdējā laikā to neviens nav salauzis.

Kādreizējais grupas One Direction dalībnieks savu pirmo solo albumu „Flicker” laida klajā pagājušā gada oktobrī, un lielākā daļa tajā atrodamo dziesmu ir bijušas par salauztu sirdi – gan iz mākslinieka paša pieredzes, gan no citu cilvēku iedvesmotiem stāstiem.

image 1
Niall Horan


Taču mūziķis neplānojot šo pašu tēmu ieturēt arī savā nākamajā albumā, jo viņa sirds esot vienota un vesela, līdz ar to viņam neesot iemesla rakstīt par tās lūšanas detaļām.

„Ļoti daudz šajā albumā tika ņemts no personiskās pieredzes, no salauztas sirds un tādām lietām,” Naials pastāstījis žurnālam „Coup De Main”. „Taču šobrīd es tam neeju cauri, tāpēc domāju, ka tagad viss būs atkarīgs no tā, kā man izdosies uzrakstīt dziesmas. Turklāt mēģināšu rakstīt labas dziesmas, nevis tikai turēties pie konkrēta koncepta. Iepriekšējais albums it kā sanāca tāds koncepta albums, jo tas bija par vienu konkrētu lietu. Tāpēc es tiešām domāju, ka nākamā reize būs mazliet atšķirīga.”

image 2
Niall Horan


24 gadus vecais mākslinieks, par kuru runā, ka viņš satiekoties ar Heiliju Steinfeldu (Hailee Steinfeld), iedvesmu smēlies savā kolēģī un draugā Semā Smitā (Sam Smith), pēc tam kad dziesmas „Too Good at Goodbyes” izpildītājs intervijā atzinis, ka tagad, kad esot laimīgās attiecībās ar savu puisi, seriāla „13 iemeslu, kāpēc” („13 Reasons Why”) aktieri Brendonu Flinu (Brandon Flynn), jūtoties dīvaini, dziedot sērīgas dziesmas.

image 3
Naill Horan & Hailee Steinfeld


„Es dzirdēju viņu nesenā intervijā sakām, ka tagad viņš jūtoties dīvaini, dziedot paša albumā iekļautās dziesmas, jo viņa sirds vairs neesot salauzta,” Naials skaidrojis. „Viņš dzied par lietām, kas padara viņu bēdīgu, bet viņš pats vairs nav bēdīgs, tāpēc viņam tas šķiet dīvaini. Un tas savā ziņā sasaucās ar mani pašu. Tagad es domāju, ka vēlos tikai rakstīt dziesmas, nevis rakstīt par kaut ko īpašu vai konkrētu.”

image 4
Niall Horan; Sam Smith


Pirms Naials dodas studijā, lai ierakstītu savu otro albumu, viņam ir jāpabeidz „Flicker” pasaules koncertturneja, kura jūnijā aptvers Okeāniju un Āziju, bet pēc tam ceļu turpinās Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā.

image 5

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white