Mūziķi un viņu mammas

Publicēšanas datums : 10.05.2021

Tikko aizvadītajai Mātes dienai par godu paskatāmies uz tiem mūziķiem, kuri nešaubās par to, kas ir viņu īstās rokzvaigznes – mammas.

Ašers (Usher)

R&B karalis var pateikties savai mammai Džonetai Patonai (Jonetta Patton) par atbalstu savas karjeras sākumposmā. Mamma, kas pildīja arī menedžeres pienākumus, un viņas super panākumiem bagātais dēls 90. gados kopā ceļoja pa pasauli, lai popularizētu Ašeru un viņa mākslu. 

Teilore Svifta (Taylor Swift)

Mīlestību pret savu “virzītājspēku”, mammu Andreu (Andrea), dziedātāja ir paudusi savās dziesmās.

Pavisam nesen klajā laistajā mūzikas video dziesmai “The Best Day” no pārrakstītā otrā studijas albuma “Fearless” Svifta dzied apdzied savu mīlestību pret mammu, kamēr mēs varam vērot reti redzētus kadrus no Teilores bērnības un agras jaunības.

Bejonse (Beyonce)

Tīna Noulza-Losone (Tina Knowles -Lawson) ir darījusi visu, lai Bejonse varētu skriet ātrāk, tālāk un rezultatīvāk, nekā jebkurš cits viņas paaudzes mūziķis. Arī šobrīd abām dāmām ir ļoti tuvas attiecības.

Pagājušajā Mātes dienā mūziķe savā Instagram kontā rakstīja: “Manas dzīves lielākais mērķis ir, lai mani bērni izjustu tādu mīlestību, kādu no Tevis sajutām mēs. Es Tevi novērtēju un pateicos Tev ar ikvienu unci apbrīna un cieņas, ko jūtu pret Tevi.”

Džastins Timberleiks (Justin Timberlake)

Lina Harlesa (Lynn Harless) savam puisēnam, kurš nu jau labu laiku valda mūzikas pasaulē, mantojumā nodevusi gan blondos, sprogainos matus, gan apburošo smaidu.

“Es vienmēr būšu pateicīgs par Tavu nerimstošo atbalstu (un tavām tostermaizēm ar kanēli un cukuru),” Timberleiks rakstīja apsveikumā mammas 60. dzimšanas dienā šā gada janvārī.

Džons Ledžends (John Legend)

Pirms slavas, izpārdotiem koncertiem un EGOT statusa iegūšanas (Emmy, Grammy, Oscar, Tony) zvaigznes lielākā fane bija viņa mamma Filisa Stīvensa (Phyllis Stephens).

“Kad vien mums tika piedāvāta iespēja dziedāt baznīcā vai skolā, mamma vienmēr man ieteica piedalīties,” Ledžends pastāstījis žurnālistiem par savu mammu, kura pēc profesijas ir šuvēja. “Viņa vienmēr mani iedrošināja.”

Bruno Marss (Bruno Mars)

“Viņa man nozīmē vairāk nekā mūzika. Ja man būtu jāiemaina mūzika pret iespēju viņu atgūt, es to darītu,” sacījis grupas Silk Sonic zvaigzne 2013. gadā, kad aizsaulē aizgāja viņa mamma Bernadeta Ernandesa (Bernadette Hernandez). 

Marss piebildis: “Viņa ir kopā ar mani, lai kurp es ietu.”

Lizzo

Visvairāk ar savu “Grammy” balvu ieguvušo meitu un to, cik tālu viņa tikusi, lepojas zvaigznes mamma Šari Džonsone-Džefersone (Shari Johnson-Jefferson). Lai atbalstītu savu meitu, viņa pat pie Lizzo koncertu norises vietām ir strādājusi pārtikas furgonā ar nosaukumu “Taste of Lizzo”.

The Jonas Brothers

Kevins, Džo un Niks Džonasi (Kevin, Joe, Nick Jonas) no mammas ir sagaidījuši gan mierinājumu pēc tam, kad viņus atraidīja pirmā mūzikas ierakstu kompānija, gan padomus bērnu audzināšanā. Mamma Denīze (Denise) ir bijusi vienmēr klātesoša jau no pirmās puiši karjeras dienas un tagad godam pilda vecmāmiņas funkcijas trim mazmeitām – Valentīnai (Valentina), Alenai (Alena) un Villai (Willa).

Džastins Bībers (Justin Bieber)

Pēc dažādu sarežģījumu pārvarēšanas attiecībās Bībers un viņa mamma Patija Malete (Pattie Mallette) ir nostiprinājuši savstarpējo saiti, kam roku pielikusi arī Džastina sieva Heilija (Hailey). Par abu laulību Malete pat apraudājusies. No laimes, protams.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white