Mūziķi savos koncertos velta mirkli Avicii

Publicēšanas datums : 23.04.2018

Līdzjūtības par Avicii turpina plūst no mūziķu puses, pieminot populāro zviedru dīdžeju arī savos koncertos. 

Piektdien, 20. aprīlī, Kygo sniedza neaizmirstamu uzstāšanos Coachella festivālā. Tomēr, par spīti centieniem iekustināt publiku un likt cilvēkiem labi pavadīt laiku, Kygo vēlējās pārliecināties, ka cilvēki patur prātā iemeslu, kādēļ dīdžeji vispār šobrīd var kāpt uz skatuves un uzstāties tūkstošiem cilvēku priekšā. 

Visa Kygo seta laikā ekrānus uz Coachella skatuves rotāja pasaulslavenā zviedru dīdžeja un producenta Avicii bilde un dzimšanas, miršanas gadu skaitļi. Tāpat Kygo arī atskaņoja Avicii hitu “Without You”. 

“Coachella, es domāju, ka lielākā daļa no jums jau ir dzirdējuši, bet šodien ir ļoti skumja diena mūzikai,” Kygo paziņoja festivāla pūlim. “Šodien es saņēmu ziņas, ka Avicii ir nomiris tikai 28 gadu vecumā. Avicii bija viens no maniem lielākajiem muzikālajiem iedvesmas avotiem un viņš bija iemesls, kāpēc es sāku radīt elektronisko mūziku, tāpēc es nedomāju, ka es būtu uz šīs skatuves šovakar, ja nebūtu viņa. Es zinu, ka viņš ir iedvesmojis miljoniem citu producentu visā pasaulē, tāpēc es vēlējos noslēgt savu šā vakara setu ar vienu no manām mīļākajām Avicii dziesmām.” 

 

Ar publikāciju Instagram profilā, Kygo arī atklāja, ka šī diena viņam bija ļoti emocionāla. 

 

Starp citiem mūziķiem, kas aizvadītās nedēļas nogales laikā izvēlējās atveltīt mirkli no sava koncerta, lai pieminētu Avicii, bija Niks Džonass (Nick Jonas). 

Mūziķis tobrīd atradies savā koncerttūrē Akronā, Ohaio. Džonass uzkāpis uz skatuves un viens pats, maigi strinkšķinot akustisko ģitāru, izpildīja Avicii un Aloe Blacc 2013. gada topu grāvēju “Wake Me Up!”. Nepagāja ne ilgs laiks, līdz viss pūlis pievienojās mūziķim dziesmas izpildīšanā. 

 

Imagine Dragons sava koncerta laikā izpildīja dziesmu "Forever Young", kuru veltīja Avicii, kamēr Deivids Geta (David Guetta) atskaņoja dīdžeja hitu "Wake Me Up!". 

 

Atgādinām, ka piektdien, 20. aprīlī, 28 gadu vecumā pavisam negaidīti nomira  Avicii. Mūziķa publiciste apstiprinājusi viņa nāvi un paziņojusi, ka turpmāka informācija vairs netiks sniegta, līdz ar to dīdžeja nāves iemesli šobrīd ir nezināmi. Jaunākā policijas informācija tikai liecina, ka pēc divām autopsijām, Avicii nāve netiek uzskatīta par krimināllietu. Šobrīd mūziķa mirstīgās atliekas ir nogādātas viņa dzimtajās mājās, Zviedrijā.

Apskaties arī, kā tūkstošiem fanu pulcējās Stokholmas centrā, lai pieminētu Avicii

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white