Mūziķi piedalās kampaņā pret klimata izmaiņām

Publicēšanas datums : 11.08.2017

Atkal varam ziņot par kādu gadījumu, kad slavenības ar savu līdzdalību pievērš uzmanību kādai globālai problēmai.

Šoreiz runa ir par klimata izmaiņām un reklāmas klipu, kurā slaveni mūziķi, paužot savu pārliecību, aicina to darīt arī citiem. Bijušais ASV viceprezidents Als Gors (Al Gore) savai kampaņai #BeInconvenient, kas atbalsta viņa jauno dokumentālo filmu „An Inconvenient Sequel: Truth to Power”, ir savācis daudzas slavenības, viņu vidū arī vairākus mūziķus.

image 1
Al Gore


Zemāk redzamajā klipā tādi pazīstami mūziķi kā Pols Makartnijs (Paul McCartney), Farels Viljamss (Pharrell Williams), Stīves Aoki (Steve Aoki), grupa The Chainsmokers, Dženifera Hadsone (Jennifer Hudson), Kamila Kabeijo (Camila Cabello), Ādams Levīns (Adam Levine) no grupas Maroon 5 un daudzi citi skaidro, „kāpēc viņi ir neērti”.„Mēs nevaram to paveikt vieni paši, mums tas ir jādara kopā. Mums ir tikai viena planēta, uz kuras dzīvot… līdz Marsam mēs vēl neesam tikuši,” klipā saka Farels. „Tāpēc, kamēr mēs uz turieni tiksim, es esmu neērts.”

Atgādinām, ka „An Inconvenient Sequel: Truth to Power” ir turpinājums Gora 2006.gadā radītajai augstu novērtētajai dokumentālajai filmai „An Inconvenient Truth” jeb „Neērtā patiesība”, kura 2007.gada „Oskaru” ceremonijā saņēma veselas divas balvas – kā Labākā dokumentālā filma un par Labāko oriģināldziesmu „I Need to Wake Up”, ko sarakstījusi Melisa Eteridža (Melissa Etheridge).Vai slavenību iesaistīšana šajā pasākumā arī tevī rada lielāku interesi par globālo sasilšanu vai vismaz par šo dokumentālo filmu?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white