Mūzikas pasaule atzīmē tēvu dienu

Publicēšanas datums : 18.06.2018

Mūzikas zvaigznes Bruno Marss (Bruno Mars), Kamilla Kabeijo (Camila Cabello), Džastins Timberleiks (Justin Timberlake) un daudzi citi atzīmē tēvu dienu sociālajos tīklos.

Svētdien, 17. jūnijā, daudzviet pasaulē atzīmēja tēvu dienu. Protams,  mūsdienās nevieni svētki vai atceres diena nav iedomājama bez attiecīgajiem apsveikumiem un publikācijām sociālajos tīklos. Tādu netrūka arī mūziķu pasaulē. 

“Vīrietis, kurš iemācīja man visu, ko es zinu. Sākot no gredzena uz mazā pirkstiņa līdz pat lakādas kurpēs, bet pats svarīgākais – mūziku, kas ieņēma tik lielu daļu no manas dzīves, kad biju bērns,” Instagramā rakstīja Bruno Marss. “Paldies tev, ka rūpējies par mums un parādīji manām māsām un man, ko viens vīrietis spēj paveikt savu bērnu laimes vārdā. Es tevi mīlu, papu!” 

 

Džastins Timberleiks publicēja vairākas bildes, rakstot: “Pēdējie 3 manas dzīves gadi ir man nesuši vairāk prieka nekā es jebkad spēju iedomāties. Būt par tēvu ir tāds piedzīvojums… lielisks atklājums katru dienu. Mans dēls, man ir tas gods būt par tavu tēti. Tu liec man izjust mīlestību, par kuras eksistenci es nezināju. Es vienmēr būšu tev līdzās… lai pieceltu tevi, kad kritīsi, lai palīdzētu, kad tev būs grūti un lai atgādinātu tev, ka tava pazemība tevi vedīs cauri šai dzīvei. Un visiem tēviem, tā tik uz priekšu! Mūsu bērni skatās un klausās vairāk nekā mēs spējam iedomāties! Šodien es svinu ar visiem jums kopā! Priecīgu tēvu dienu! Priekā!” 

 

Apskati arī citu mūziķu sveicienus tēvu dienā! 

Proud father

A post shared by diplo (@diplo) on

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white