MOT VĒSTNEŠU SPOŽIE LAIFHAKI

Ko darīt, kad vairs nevar izturēt? Kā izdomāt ko tev vajadzētu darīt dzīvē? Kā pateikt bailēm “nē”? Aizdzen drūmās domas un iedvesmojies no MOT vēstnešiem! MOT vēstneši ir spilgti un atpazīstami savu jomu pārstāvji (sportisti, mūziķi, TV personības u.c.), kuri dalās ar saviem laifhakiem, kā tikt galā ar izaicinājumiem un grūtībām!  Iknedēļu EHR iepazīstinās ar MOT viesi, kurš dalīsies ar savu personīgo un profesionālo pieredzi! Vairāk informāciju par EHR un MOT jauniešu motivācijas mēnesi meklē mot.lv.

Projektu atbalsta Narvesen, Aha Active Drink un Biznesa Augstskola Turība.

#03 KĀRLIS BARDELIS

Kārlis Bardelis- pasaules apceļotājs, iedvesmas lektors un Bored of Borders kapteinis! Pagājušā gadā Kārlis kļuva par pirmo cilvēku pasaulē, kurš viens pats airu laivā, bez motora vai burām, šķērsojis pasaules lielāko okeānu! Kamēr ceļošana ir ierobežota, tikmēr Kārlis ir mājās, Latvijā, un labprāt dalās ar pieredzēto un redzēto, apceļojot citas valstis, kontinentus un okeānus. Kārlis piekrita kļūt par MOT vēstnesi, jo programmas pamatvērtība “drosme”, ir arī Kārļa vērtība! Kā saka pats raidījuma viesis: “Drosme manā dzīvē ir bijusi spēcīgs palīgs brīžos, kad jāpieņem lēmumi. Izvēlēties turpināt veiksmīgi uzsāktu karjeru vai godīgi atzīt pozitīvu atkarību no brīvības un doties piedzīvojumā dzīves garumā? Tikpat spēcīgi tā ir stāvējusi klāt brīžos, kad jāpieņem lēmumi pagriezties par 180 grādiem un turpināt virzību, kas no malas varētu šķist kā atkāpšanās, bet patiesībā Tu ej savu ceļu uz priekšu.” Vairāk par izaicinājumiem un piedzīvojumiem Kārļa dzīvē klausies podkāsta 3. sērijā!

#02 ARMANDS SIMSONS

Armands Simsons dalās ar savu plašo pieredzi gan karjerā, gan personīgajā dzīve. Armands ir piedalījies neskaitāmos pasākumos, raidījumos un sporta spēlēs. Latvijas skatītājam, viņš ir viegli atpazīstama TV personība. Neskatoties uz vērienīgiem sasniegumiem profesionālajā jomā, Armands ir arī 4 brīnišķīgu meitu tētis, tāpēc jauniešu izaicinājumi Armandam ir īpaši tuvi un saprotami! Uz jautājumu, kas ir tas, kas lika Armandam pievienoties MOT programmai, viesis atbild sekojoši: “Ko es varu dot- tā ir mana pieredze! Ja es ar savu pieredzi varu dalīties, tad uzskatu, ka man nav tiesības nepiekrist šādiem pasākumiem!”

#01 KASPARS STUPELIS

Kaspars Stupelis Motokrosists. Četrkārtējs pasaules čempions, pieckārtējais pasaules vicečempions un divkārtējs pasaules bronzas medaļas ieguvējs Kaspars Stupelis: "Bērnībā daudz man tika teikts, ka nekas nesanāks, ka ar sportu nevar ne nopelnīt, ne izdzīvot. Tas radīja manī lielu spītību. Un te es esmu šodien! Ja es kaut vienam no daudziem simtiem vai desmitiem jauniešu varu ko iedot, daloties ar savu dzīves stāstu, tad tam es saredzu lielu pievienoto vērtību. Es gribu iedrošināt jauniešus sapņot lielus sapņus. Saprotiet, kurā virzienā gribat iet un turpiniet! Ticiet sev! Ja nepadosieties ceļā uz savu nolikto mērķi, tad agri vai vēlu to sasniegsiet! Ja varu es, tad vari arī TU!"

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white