Mīlīgākie tēvu un meitu dueti

Publicēšanas datums : 18.06.2018

Turpinām svinēt Tēva dienu!

Vakar, 17.jūnijā ASV un daudzviet citur tika atzīmēta Tēva diena. Svinot to kopā ar saviem tēviem pie barbekjū uzkodām un desertiem, ārzemju masu mediji nav aizmirsuši pieminēt arī popkultūras slavenākos, stilīgākos, seksīgākos utt. tēvus.

image 2Lai arī šie svētki galvenokārt ir domāti, lai ar mīlestību apdāvinātu savus tēvus, izlēmām, ka arī jūs šogad būtu pelnījuši apskatīt dažus no slavenākajiem tēviem Holivudā kopā ar viņu burvīgajām meitām.

Protams, protams, mēs zinām, ka šajā dienā netika īpaši atzīmēta tēvu un meitu savienība, taču kurš mums spēj aizliegt to pavērst tieši šādi?

Atzīmējot Tēva dienu, piedāvājam aplūkot 12 slavenu tēvu, kuri labprāt demonstrē savu lielisko saikni ar pašu meitu vai meitām, kas mums liek sajūsmā noelsties. Piemēra pēc varam minēt Džonu Ledžendu (John Legend) un viņa meitu Lunu (Luna), Tomasu Retu (Thomas Rhett) ar meitām Villu (Willa) un Adu Džeimsu (Ada James), grupas Maroon 5 solistu Ādamu Levīnu (Adam Levine) un Dastiju Rouzu (Dusty Rose), kā arī jau iepriekš par lielisku tēvu atzīto Krisu Hemsvortu (Chris Hemsworth) ar meitu Indiju Rouzu (India Rose).

image 1
John Legend & Luna


Lai šī mīlestība, kas staro no visām burvīgajām bildēm, jums atgādina, ka ir laiks svinēt, uzdāvināt kaut ko vai vismaz piezvanīt savam tēvam!

Mīlīgākos tēvu un meitu duetus varat apskatīt galerijā. Brīdinām – esiet gatavi skaļi ū-ināt un ā-ināt!

Kā mūzikas pasaulē tikusi atzīmēta Tēva diena, vari uzzināt šeit.

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white