Mika paziņo par savu jauno albumu, izdodot vasarīgu singlu

Publicēšanas datums : 03.06.2019

Libānas izcelsmes angļu dziedātājs un dziesmu autors Mika paziņojis sava jaunākā albuma “My Name Is Michael Holbrook” iznākšanas datumu, laižot klajā arī plates vadošo singlu “Ice Cream”. Albums tiks izdots šā gada izskaņā, proti, 4. oktobrī. 

“Dziesma “Ice Cream” tika uzrakstīta ļoti karstā dienā”, stāsta Mika paziņojumā, “Tās bija albuma rakstīšanas pēdējās nedēļas - perioda beigas, kas ilga divus gadus. Kaut gan tā veidošanā es saskāros ar personīgām, nopietnām un dažkārt sāpīgām problēmām, tagad es jutos brīvāks”. Mūziķis stāsta, ka dziesma tapa Itālijā augusta mēnesī, kad viņam nācās saskarties ar lietām, kas izraisīja diskomfortu - darba termiņiem, karstumu, bišu dzēlieniem, tuvumā pat neesot gaisa kondicionierim. 

“Skaņdarbs liek man justies, ka viss ir iespējams. Esi sevis labāka versija. Uzdrīksties ļaut emocijām vaļu, skaļi paužot savas vēlmes, kas tev ir prātā. Šādi un tāpēc es uzrakstīju šo dziesmu”, atzīst Mika. 

Izpildītāja jaunais albums kļūs par piekto un sekos 2015. gada platei “No Place in Heaven”, kas Lielbritānijas albumu topos ieņēma 19. vietu, savukārt “Billboard 200” spēja iegūt 117. pozīciju. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Mika

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white