Meibla laidusi klajā jaunu singlu

Publicēšanas datums : 27.02.2020

Angļu dziedātāja un dziesmu autore Meibla (Mabel) nākusi klajā ar pirmo singlu 2020. gadā, izdodot ātra tempa skaņdarbu ar nosaukumu “Boyfriend”.

Singls pievēršas sieviešu neatkarības tematam, paužot domu, ka daiļā dzimuma pārstāvei nepieciešams vīrietis tikai uz viņas pašas diktētiem noteikumiem. Dziesma tika sacerēta Meiblas, Stīva Maka (Steve Mac) un Kamillas Pērselas (Camille Purcell) kopīgiem spēkiem, kuri gluži tādā pašā sastāvā radīja pērnā gada  ierakstus “Don’t Call Me Up” un “Mad Love”.
Jaunā 24 gadu vecā dziedātāja šogad saņēma “Labākās britu solo mākslinieces” titulu “Brit Awards” ceremonijā, kur viņa izpildīja savu hitu “Don’t Call Me Up”, kā arī kāpa uz sarkanā paklāja kopā ar savu māti Nene Čeriju (Neneh Cherry), kura ieguva “Labākās starptautiskās solo mākslinieces” titulu 30 gadus atpakaļ.

Pašlaik mūziķe atrodas koncertu tūrē ar savu debijas albumu “High Expectations”. Februāri dziedātāja noslēgs ar koncertu Ķelnē, dodoties uz Amsterdamu, Berlīni, Hamburgu un Kopenhāgenu marta mēnesī.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Mabel

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white