MEGO ar ballīti ver jaunā veikala durvis!

Publicēšanas datums : 28.03.2023

Jau šo piektdien, 31. martā, no plkst. 17:00 līdz 21:00 veikalu tīkls MEGO svinēs jaunā veikala atvēršanu Rīgā, Tilta ielā 1!

Jaunais veikals durvis ver jau ceturtdien, bet 31.03. šo notikumu atzīmēsim ar piektdienīgas noskaņas ballīti! Par svinīgu atmosfēru un labu mūziku parūpēsies EHR.fm, Radio Latviešu Hiti DJ Uga, bet MEGO sagādājis īpašus pārsteigumus un svētku atlaides jaunā veikala apmeklētājiem!

“Turpinot uzņēmuma izaugsmi, šogad plānojām atvērt vairākus jaunus veikalus, tostarp jaunatklāto Mego Tilta ielā 1, kas ir īpašs ar savu atrašanās vietu, jo veikals tapis kādreizējā kino Aurora ēkas vietā. Tā izveide un būvniecība notikusi sadarbībā ar Sarkandaugavas attīstības biedrību, kopīgi veicinot apkaimes attīstību un cenšoties saglabāt pilsētas vēsturisko mantojumu,” saka veikalu tīkla mārketinga vadītājs Aleksandrs Afanasjevs. 

Kopumā šis ir 91. Mego veikals Latvijā, kas papildinās esošo darba vietu skaitu ar vēl 30.

Mazumtirdzniecības tīkls Mego neplāno apstāties pie paveiktā un durvis vērs arī citiem jauniem veikaliem Latvijā, kā arī turpinās esošo veikalu renovācijas darbus.

Līdzīgi kā citos, arī jaunajā Mego veikalā būs pieejams daudzveidīgs pārtikas produktu un citu preču sortiments, kvalitatīvas un Mego konditoru rokām gatavotas kulinārijas preces, kā arī iespēja apmaksāt komunālos maksājumus. Veikala klientiem tiek piedāvāta arī izdevīga lojalitātes programma un ērta ēdienu un citu preču saņemšana ar piegādes platformu BOLT un WOLT starpniecību.

Tiekamies ballītē!:)

 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white