Megana Treinore vēlas būt arī aktrise

Publicēšanas datums : 16.05.2018

Atsaucoties uz Eimijas Šūmeres (Amy Schumer) jauno filmu “Es jūtos skaista” (I Feel Pretty), Megana Treinore (Meghan Trainor) atklājusi, ka vēlētos filmēties tādās filmās.

Meganas Treinores dziesma “Me Too” ir dzirdama Eimijas Šūmeres filmā “Es jūtos skaista”. Apspriežot šo filmu ar “The Hollywood Reporter”, dziedātāja atklājusi, ka viņai ir lielāki šovbiznesa plāni nekā tikai mūzikas radīšana filmām. 

Tieši tā! “All About That Base” dziedātāja vēlas tēlot un parādīties “tādās filmās kā šī”, atsaucoties uz Šūmeres komēdiju. “Bet no sākuma es vēlos tikai parādīties mazās lomiņās. Tieši tā jau arī viss sākas. Tu tiec pie dažām sekundēm te un tad vēl dažām sekundēm tur, un tad ar laiku tu tiec pie vadošās lomas,” paskaidrojusi Treinore. 

image 1
Meghan Trainor
 

Filmas “Es jūtos skaista” veidotāji esot sazinājušies ar Treinori, lai lūgtu atļauju izmantot viņas dziesmu “Me Too”. “Es tikai pajautāju: “Kā to sauc?” Un viņi teica: “Es jūtos skaista,” uz ko es pateicu: “Aiziet!”” atceras dziedātāja. 

“Es jau sen esmu Eimijas Šūmeres fane, kopš viņas pirmajiem stendapiem, un es vienmēr zināju, ka viņa kļūs par lielu zvaigzni, bet es tikai nezināju, kad tieši. Tāpēc šis ir sapņa piepildījums būt te. Šis ir kā ķeksītis manā lielo vēlmju sarakstā,” piebildusi Treinore. 

Mākslinieki: Meghan Trainor

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white