Megana Treinore tikusi pie labākās dāvanas Valentīndienā

Publicēšanas datums : 16.02.2021

 Viņš ir klāt!

Dziedātāja Megana Treinore (Meghan Trainor) tieši Valentīndienā saviem sekotājiem paziņojusi, ka kļuvusi par māmiņu savam pirmajam bērnam. Kā izrādās, mazulis ciemos ieradies mazliet ātrāk, nekā bija plānots.

image 1

“Bija paredzēts, ka šis mazais, mīļais puisēns pie mums ieradīsies Valentīndienā. Taču mēs viņu satikām jau pirmdien, 8. februārī! Mēs esam ĻOTI IEMĪLĒJUŠIES,” 27 gadus vecā dziesmas “No Excuses” izpildītāja rakstījusi Instagramā, savu paziņojumu papildinot ar sava mazuļa mini fotogaleriju. Megana nav aizmirsusi arī pateikties savam vīram, aktieim Derila Sabaram (Daryl Sabara). “Paldies @darylsabara par vislabāko iespējamo Valentīndienas dāvanu! Esi sveicināts pasaulē, Railij!”

Savā Instagram kontā par mazuļa ierašanos pavēstījis arī pats Derils, atklājot vēl šī notikuma dažas detaļas. Tā, piemēram, izrādās, ka Railijs piedzimstot svēris 7 mārciņas un 8 unces (apmēram 3,5 kg). “@meghan_trainor, Tu esi mans mūžīgais Valentīns, un es esmu neizsakāmi pateicīgs Tev par mūsu dēla laišanu pasaulē,” viņš piebildis.

(Instagram es netieku klāt, tāpēc bildes sameklējiet pašas!)

Kā zinām, tad dziesmas “Marvin Gaye” izpildītāja par savu grūtniecību pasaulei paziņoja pērnā gada oktobrī. “Jūs visi zināt, cik ilgi es šo esmu gribējusi!!!” viņa neslēpa savā paziņojumā, ka sevī ietvēra Ziemassvētku eglītes zaros iekāru ultrasonogrāfijas attēlu.

Pēc mēneša žurnālam “Billboard” Megana paziņoja, ka viņas vēders esot kļuvis “milzonīgs”. “Es sāku grīļoties, un manas potītes ir pietūkušas,” viņa stāstījusi. “Taču tas ir priecīgs notikums!”

Tāpat viņa atzinusies, ka nespēj vien sagaidīt, kad varēs satikt mazo Railiju. “Pēdējā laikā man ir bijuši laimīgi sapņi... Es tam tagad vienkārši esmu gatava!”

Apsveicam jaunos vecākus!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Meghan Trainor

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white