Megana Treinore publiskojusi drīzumā iznākošā albuma dziesmu sarakstu

Publicēšanas datums : 23.01.2020

Amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore Megana Treinore (Meghan Trainor) ir gandrīz pabeigusi ķircināt savus fanus ar maziem informācijas graudiņiem par savu gatavo trešo studijas albumu “Treat Myself”, kura izdošana tiek plānota 31. janvārī. “Instagram” profilā mūziķe dalījusies ar ierakstu, kurā atklājusi 14 skaņdarbu nosaukumus no 15. 

Izpildītāja darījusi zināmu, ka vienā dziesmā būs dzirdama arī populārā meiteņu grupa, kas pēc 9 gadu ilgas pauzes apvienojās 2019. gadā, “The Pussycat Dolls”. Tāpat dziesmās būs dzirdamas arī sadarbības ar citiem mūziķiem, piemēram, kanādiešu duetu “Lennon & Maisy”, dziedātāju Sašu Sloanu (Sasha Sloan), kā arī “AJ Mitchell” un Maiku Sabatu (Mike Sabath).

View this post on Instagram

#TreatMyself 10 days!!!

A post shared by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

Sākotnēji albuma izdošana tika plānota 2018. gada augustā, taču tas tika pārcelts, jo Treinore vēlējās tam pievienot papildus dziesmas. 2019. gada 7. janvārī tas vēlreiz tika pārclets, noņemot albuma iepriekšējās pasūtīšanas iespēju. Albumā dzirdēsim iepriekš izdoto singlu “No excuses” un pašu jaunāko skaņdarbu “Waves”.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: Meghan Trainor

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white