Megana Treinore laiž klajā jaunu skaņdarbu “Working On It”

Publicēšanas datums : 08.11.2019

Īsi pēc sava albuma izdošanas datuma paziņošanas, amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore Meganara Treinore (Meghan Trainor) laidusi klajā savu jaunāko ierakstu “Working On It”. 

Dziesmā Treinorei pievienojušies tādi mākslinieki kā - Lenona Stella (Lenon Stella) un dziedātāja Saša Slouna (Sasha Sloan). Publiskojot informāciju par pieejamo dziesmu “Instagram” profilā, izpildītāja izteicās, cik ļoti šī dziesma viņai ir nozīmīga. “Šī dziesma nozīmē man veselu pasauli. Manas mīļākās dziedātājas un dziesmu autore palīdzēja man sarakstīt šos godīgos vārdus. Es jūs ļoti mīlu. Paldies jums mūžīgi par šo. Ceru, ka tā palīdzēs kādam tikpat, cik tā palīdz man”, izteikusies dziedātāja. 

Skaņdarbs fokusējas uz sevis iemīlēšanu - ticēšanu un komplimentu pieņemšanu. “Nekad netiku uzlūgta dejot/ Jo nekad nebiju tā skaistākā/ Nekad nepatika komplimenti/ Jo vienmēr tiem bija tik grūti noticēt/ Tu saki, ka esmu skaista/ Nekas personīgs/ Joprojām neesmu pieradusi/ Bet es pie tā strādāju”, dzied mūziķe izdotajā singlā. 

“Working On It” tiks iekļauts dziesminieces trešajā studijas albumā “Treat Myself”, kas klausītājiem kļūs pieejams nākamā gada 31. janvārī. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

 

Mākslinieki: Meghan Trainor

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white