Mazkoncerts uzstāda klubu rekordu - rinda līdz pat Brīvības ielai!

Publicēšanas datums : 24.10.2023

Piektdien, 20. oktobrī, ar vērienīgu ballīti Baltijas lielākajā naktsklubā “Tower”, radio EHR “Latviešu Hiti” atzīmēja viena gada jubileju FM raidstacijai. Ballīte ar raidstacijas klausītājiem, to starpā arī VIP viesiem, influenceriem, mūziķiem un citām slavenībām, sapulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu, kuri izveidoja iespaidīgu rindu pie kluba ieejas. 

“Mums ir liels prieks uzņemt pie sevis "EHR Latviešu Hitus" savā pirmajā dzimšanas dienā kopā ar Latvijā tik iemīļotiem mūziķiem un pavadīt lielisku vakaru ar apmeklētājiem. Šajā vakarā kopīgi radījām arī Latvijas klubu industrijas apmeklējuma rekordu, vakara gaitā pulcējot vairāk nekā 4 tūkstošus apmeklētāju. Ceram, ka šis ir tikai atspēriena punkts vēl daudziem kopīgiem pasākumiem ar lielisku mūziku līdz pat rīta gaismai,” pēc pasākuma atklāj “Tower” līdzīpašnieks Ernando Gamarra.

Foto: Elvis Lācis

Viesiem bija iespēja klātienē iepazīt radiostacijas jaunā raidījuma “Latviešu dziesmu TOP10” formātu – uz ekspress intervijām pie vakara vadītāja Toma Barona uz skatuves viesojās ielūgtie mūziķi, lai atbildētu uz dažādiem āķīgiem jautājumiem un izspēlētu īpašas balvas Mazkoncerta apmeklētājiem. Deju grīdu, kuru pirms tam bija iesildījis Latviešu Hitu Deju Grīdas pavēlnieks DJ Uga un mūziķis Jānis Stībelis, pamatīgi uzkurināja grupa “Bermudu Divstūris”, karsto atmosfēru turpināja uzturēt grupa “Dagamba”, reperis Ozols, bet vakara kulmināciju visiem faniem sagādāja “Singapūras Satīns” uzstāšanās. Par negaidītu pārsteigumu kļuva grupa “Latgalīšu Reps”, kuri nakts izskaņā kopā ar Felipi Gabrielu vienojās kopīgā apsveikuma dziesmā. Par ballīti līdz pat rītam rūpējās naktskluba “Tower” rezidents un EHR Party Service jaunās sezonas DJ - Magnuss Eriņš.

image 1

image 2

image 3

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white