Martins Gariks nesēž rokas klēpī salicis un izdod vienu dziesmu pēc otras!

Publicēšanas datums : 25.04.2019

Šoreiz viņš sadarbībā ar Meklmoru (Macklemore) un grupas “Fall Out Boy” solistu Patriku Stampu  (Patrick Stump) izdod dziesmu ”Summer Days”, kurai ir potenciāls kļūt par šīs vasaras superhītu!

“Summer Days” parāda Martina Garika talantu un dažādību skaņas veidošanā, kas izcili saplūst ar vokālajām partijām, ko dziesmā izpilda Meklmors un Patriks Stamps. Dziesma stāsta par mīlestību no pirmā acu skatiena, kura uzplaukst pašā vasaras svelmē un vieglumu, kas to pavada. Tas ir stāsts par diviem mīlniekiem, kurš viens otru papildina un padara par labākiem cilvēkiem.

Martins Gariks (Martin Garrix) ''Summer Days” ir  no tām dziesmām, kuras pavadībā tev ir vēlme kopā ar draugiem sēsties mašīnā, atvērt logus līdz galam vaļā un doties kopīgā piedzīvojumā. Esmu pagodināts, ka man bija iespēja  strādāt pie šīs dziesmas  kopā ar Meklmoru un Patriku, kurus ļoti cienu kā māksliniekus. Tā kā viņi abi ir stilistiski atšķirīgi, tas piešķīra dziesmai interesantu un atšķirīgu dimensiju.”

Meklmors: “Man vienmēr ir bijis interesanti sadarboties ar atšķirīga stila mūziķiem. Mēs ar Martinu jau labu laiku runājām par iespējamo sadarbību – mums bija tikai jāsagaida īstā dziesma! Kad saņēmu no Martina šīs dziesmas demo, man uzreiz bija skaidrs, ka šī ir īstā!”

Patriks Stamps: “Tas bija aizraujoši būt daļai no tik fantastiskas dziesmas, kur man liek dziedāt falsetto! Martins ir apbrīnojams producents un pilnībā pārvalda to, ko dara. Šis  bija viens jautrs projekts!”

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2
 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white