Martins Gariks atceļ visus paredzētos koncertus

Publicēšanas datums : 06.06.2019

Nīderlandiešu dīdžejs savā “Instagram” profilā sekotājiem pavēstījis par visu gaidāmo šovu atcelšanu. Par iemeslu šādam notikumu pavērsienam kalpojusi potītes trauma, ko Gariks (Martin Garrix) guvis divas nedēļas atpakaļ, uzstājoties Lasvegasā. 

“Kaut gan pēc pāris atpūtas dienām Martins jūtas pozitīvi, traumas sīkāka izmeklēšana parādīja, ka viņa potītes saites ir plīsušas un ir nepieciešama operācija, lai nepieļautu neatgriezeniskus potītes bojājumus. Tādējādi Gariks ir spiests sekot sava ārsta padomiem un atcelt visus turpmākos koncertus, vismaz mēnesi uz priekšu”, rakstīts preses ziņojumā mūziķa profilā.

Izpildītājs atzina, ka jūtas “izpostīts”, saskaroties ar nepieciešamību atcelt pasākumus. “Nekas nedara mani tik laimīgu kā uzstāšanās jūsu priekšā. Kad esmu uz skatuves es jūtos dzīvs, redzot jūsu smaidus. Es nekad nevēlos likt vilties saviem faniem, taču šo izmainīt nav manos spēkos. Man ir nepieciešama operācija un laiks, lai pilnībā atgūtos. Ja es to nedarīšu, tad pastāv iespēja, ka neatgriezeniski traumēšu savu potīti, kas neļaus man uzstāties vispār. Es vēlos teikt paldies visiem par atbalstu, un es ceru, ka spēšu atgriezties uz skatuves un uzstāties jūsu priekšā jau ļoti drīz”, raksta Gariks. 

View this post on Instagram

Press Statement: Martin Garrix forced to cancel all shows coming weeks It is with deepest regrets that Martin Garrix has to announce that he is forced to cancel all his shows the coming weeks due to a serious ankle injury suffered during his show in Las Vegas on May 25th. Even though feeling positive after some days of rest, further examinations have determined that all his ankle ligaments are torn and surgery is needed to prevent permanent damage to his ankle. Therefore Garrix is forced to follow the specialist’s advice and cancel all his shows for at least the upcoming four weeks. Garrix: ’’I’m devastated that I have to cancel these shows since nothing makes me happier than performing for you guys. I feel most alive when I'm on stage, seeing you guys smile. I was really looking forward to it and I never want to disappoint my fans. Unfortunately this is out of my control and I will need a surgery and enough rest to fully recover. If I don’t get surgery now I might permanently damage my ankle, which could mean I won’t be able to perform at all anymore. I want to thank everyone for their continuous support and I hope to be able to get back on stage to perform for you guys again really soon.’’

A post shared by Martin Garrix (@martingarrix) on

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Martin Garrix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white