Maroon 5 un Meghan Thee Stallion skaistās kļūdas

Publicēšanas datums : 05.03.2021

Kas notiek, kad satiekas grupa Maroon 5 un repere Meghan Thee Stallion?

Protams, top jauna dziesma! Trešdien, 3. martā 26 gadus vecā repere un sešu vīru grupa laiduši klajā savu kopīgo skaņdarbu „Beautiful Mistakes”.

Jaunajā popdziesmā tiek apskatīts, kas paliek pāri no neizdevušās mīlas, turklāt tas tiek darīt no abām stāstā iesaistītajām pusēm.

Izskatās, ka tagad, kad viņas muzikālajām sadarbībām ir piepulcējusies arī grupa Maroon 5, Meghan Thee Stallion sadarbību saraksts ir pilns. Viņas un Bejonses (Beyonce) remikss dziesmai „Savage” un viņas un Cardi B megahits „WAP” nokļuva Billboard Hot 100 topa virsotnē tikai ar dažu mēnešu starpību.

2019. gadā viņa piebiedrojās Chance the Rapper viņa dziesmā „Handsome”, kas arī guva panākumus globālajā Billboard čārtā.

Intervijā žurnāla „Harper’s Bazaar” marta numuram, kurā mūziķe gozējas arī uz vāka, Megana sacījusi: „”WAP” iestājas par sieviešu spēku teikt tieši to, ko viņas vēlas pateikt.”

Šajā pašā intervijā pati mūzikas zvaigzne izteikusi sajūsmu par to, ka par viņas panākumiem priecājas arī citas melnādainās sievietes.

„Izjust citas melnādainas sievietes, kura vēlas paust to pašu vēstījumu, atbalstu liek man justies tā, it kā es darītu kaut ko pareizi, un liek man turpināt to darīt,” atzinusi Megana.

Savukārt, grupas Maroon 5 līderis Ādams Levīns (Asam Levine) nesen apcienoja spēkus ar Džeisonu Derulo (Jason Derulo), laižot klajā deju soļiem piesātināto „Lifestyle”. Vairāk par to lasi šeit.

Tāpat Maroon 5, nu jau pilnā sastāvā, pirms kāda laika lieliskus panākumus guva kopā ar Meghan Thee Stallion partneri dziesmā „WAP” Cardi B, kopā izdodot dziesmu „Girls Like You”, kas septiņas nedēļas pavadīja Billboard Hot 100 topa 1. vietā.

Vēl varam piebilst, ka Losandželosā bāzētā grupa ir nominēta Mīļākās grupas balvai drīzumā gaidāmajā Nickelodeon Kids’ Choice Awards ceremonijā, kas notiks 13. martā, tieši vienu dienu pirms prestižās „Grammy” ceremonijas, kurā, savukārt, uz 4 balvām pretendē Hjūstonā dzimusī Meghan Thee Stallion.

Veiksmi viņiem visiem!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white