Maroon 5 jaunais albums ir pabeigts

Publicēšanas datums : 11.03.2021

Mums ir vēl viens iemesls priecāties par 2021. gadu.

Grupas Maroon 5 solists Ādams Levīns (Adam Levine) oficiāli apstiprinājis, ka grupa vispasaules pandēmijas laikā ir pabeigusi darbu pie sava jaunā albuma, kas sekos 2017. gadā izdotajam „Red Pill Blues”, un ka tā izdošana „nav aiz kalniem”. 

Viņš sacījis: „Es jums tagad sacīšu, ka albums ir gatavs. Un varu pateikt, ka tas ir pabeigts, varu pateikt, ka tas ir samāsterēts, un varu pateikt, ka tas ir nodots, taču nevaru pateikt, kad tas tiks izdots. Taču teikšu tā, ka tā iznākšana nav aiz kalniem.”

image 1

41 gadu vecais dziedātājs atzinis, ka 2020. gads bijis „dīvains gads albuma veidošanai” un ka sākumā viņa bijis grūti „pieslēgties”, taču, kad viņš koncentrējies tieši uz dziesmu rakstīšanu, viss aizgājis kā pa diedziņu.

Radiostacijas „Apple Music 1” dīdžejam Zeinam Lovam (Zane Lowe) Ādams pastāstījis: „Es sākumā tā īsti nespēju pieslēgties albuma rakstīšanai. Tāpēc es vienkāršo eksperimentēju un izmēģināju dažādas jaunas lietas. Turklāt darīju to visu mājās, mēģinot sabalansēt to visu ar mājas dzīvi, kura bija daudz izaicinošāka kā parasti… Pagājušajā gadā mums visiem nācās tikt galā ar lielākiem izaicinājumiem kā parasti, tāpēc tas bija dīvains gads albuma veidošanai. Taču, kad mēs iegājām ritmā, viss notika diezgan viegli, jo es vienkārši iegremdējos tajā visā, iegāju procesā un turpināju rakstīt dziesmas. Un notika tieši tas pats, kas parasti. Kad tu iesāc kaut ko darīt, pārējais notiek it kā pats no sevis.”

Atgādinām, ka Maroon 5 nesen izdeva savu un Meghan Thee Stallion sadarbības dziesmu „Beautiful Mistakes”, un Ādams slavējis dziesmas „Savage” izpildītāju par to, ka viņa dziesmai, kurā dzirdamas arī Meganas vokālās, ne tikai repa spējas, piešķīrusi „episkāku kulmināciju”.

Viņš sajūsmināts stāstījis: „Kad mēs beidzot satikāmies, es viņai tā arī pateicu, jo, protams, dziesmu ierakstījām mēs katrs atsevišķi. Un, kad mēs beidzot viņu ieraudzījām un kopā uzfilmējām videoklipu, es viņai pateicu. Šī dziesma it kā parāda jaunu viņas spēju šķautni, ko tagad redzēs visi. Atceros, kad pats to izdzirdēju, nospriedu, ka tas būs kaut kas liels. Tā ir viņas talanta puse, ko nekad vēl nebiju dzirdējis. Šī ir viena no tām dziesmām, kura, manuprāt, nemitīgi attīstās. Un tas, kā viņa attīstīja savu daļu, nespēju iedomāties vēl episkāku kulmināciju. Tā nudien ir ideāla. Tas, ko viņa izdarīja, bija īsts brīnums un pacēla šo dziesmu pavisam jaunā līmenī.”

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Maroon 5, Adam Levine

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white