Marks Ronsons un Diplo apvieno spēkus, lai radītu jaunu supergrupu

Publicēšanas datums : 02.03.2018

Abu producentu izveidotā grupa Silk City šogad kāps uz festivāla Bestival skatuves, kas pagaidām ir vienīgā viņu ieplānotā lielā uzstāšanās Eiropā. 

Marks Ronsons (Mark Ronson) un Diplo (Diplo) ir divi spēcīgi dīdžeji un mūzikas producenti jau paši par sevi. Vai spējat iedomāties, kas notiktu, ja viņi abi apvienotos? Nemaz nevajag piepūlēties, jo viņi patiešām ir nolēmuši mesties uz vienu roku. 

Jau pirms laba laika apkārt klīda runas, ka Ronsons un Diplo plāno apvienoties kā grupa. Tagad beidzot šīs runas ir kļuvušas par pavisam īstu faktu. Abu mūzikas ģēniju supergrupas nosaukums ir Silk City, un viņi ir apstiprināti kā šā gada festivāla Bestival vieni no galvenajiem māksliniekiem. 

image 2
Mark Ronson, Diplo & Dua Lipa

Festivāla organizators Robs DeBanks (Rob da Bank) stāsta: “Mums, šeit Bestival HQ, nepatīk katru gadu darīt vienu un to pašu kā to dara citi festivāli. Tāpēc mūsu piektdienas vakaram esam aizrunājuši kaut ko tādu, ko jūs nekad vēl nebūsiet redzējuši Eiropā vai visticamāk pasaulē.”

“Divi no labākajiem ballīšu iekustinātājie, dīdžejiem, ar jaunu skatuves šovu, kas būs piepildīts ar pārsteigumiem no sākuma līdz pat beigām… dāmas un kungi, puiši un meitenes, lūdzu, sagaidiet uz skatuves Diplo un Marku Ronsonu jeb Silk City!” ar sajūsmu paziņojis DeBanks. 

image 1
Diplo & Mark Ronson

Pagaidām nav zināms, vai Silk City izdos arī jaunu mūziku, bet tā noteikti nebūs pirmā reize, kad abi ir noformējuši jaunas apvienības. 2010. gadā Ronsons izveidoja Mark Ronson and The Business Intl. un laida klajā albumu “Record Collection”. Savukārt Diplo ir arī dalībnieks apvienībās Major Lazer un Jack U. 

Silk City pievienojas tādiem jau iepriekš izziņotiem Bestival māksliniekiem kā London Grammar, Džordžai Smitai (Jorja Smith), M.I.A., Plan B, First Aid Kit, Mura Masa, Rudimental un citiem. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white