Marka Ronsona nākamais albums būšot par dīdžeja sirdssāpēm

Publicēšanas datums : 16.07.2018

Marks Ronsons (Mark Ronson) ir brīdinājis fanus, ka viņa gaidāmais solo albums nebūs ieturēts tik pat priecīgās noskaņās kā iepriekšējais.

Britu mūziķis ir daudzu čārta klasiku, ieskaitot „On My God” kopā ar Liliju Alenu (Lily Allen), „Valerie” kopā ar Eimiju Vainhausu (Amy Winehouse) un, protams, „Uptown Funk” ar Bruno Marsu (Bruno Mars), radītājs.Marka 2015.gada albumu „Uptown Special” tā izdošanas brīdī slavēja gan mūzikas kritiķi, gan fani, taču pēc sāpīgas gandrīz sešus gadus ilgušās laulības šķiršanas no sievas Žozefīnes de la Bomas (Josephine de la Baume) piedzīvošanas 2017.gadā 42 gadus vecais mūziķis skaidrojis, ka viņa nākamajā albumā dzirdēsim pavisam citas skaņas.

image 2„Tas ir tāds kā dīdžeja sirdssāpju albums. Kopš pagājušā albuma es savā dzīvē esmu daudz kam gājis cauri,” viņš sacījis britu laikrakstam „London Evening Standard”. „Neviens nekad man nenāks klāt un neteiks, ka „Uptown Funk” man palīdzēja tikt pāri grūtam brīdim manā dzīvē. Ir tāda mūzika, kuru tu meklē, kad tev ir vajadzīgs emocionāls piepildījums, un ir tāda mūziku, kuru tu meklē, kad tu gribi aizmirsties un vienkārši labi pavadīt laiku. Mans jaunais albums droši vien vairāk atbilst pirmajai kategorijai.”

image 3
Mark Ronson ar sievu


Marks, kurš ir bijis tādu mākslinieku kā Adele, Kristīna Agilera (Christina Aguilera) un Robijs Viljamss (Robbie Williams) mūzikas producents, nesen nodibinājis pats savu ierakstu kompāniju „Zelig” un papildus tam apvienojies ar Diplo, lai laistu klajā kopprojektu Silk City, kas savu nosaukumu ieguvis no Filadelfijas naktskluba, kurā abi pirmo reizi satikušies. Vairāk par šīs supergrupas tapšanu vari izlasīt šeit.

image 1
Mark Ronson & Diplo jeb Silk City


Tomēr, kā izrādās, šī mūzikas projekta tapšana bijusi nopietni apdraudēta, jo Markam apnikusi Diplo mūžīgā atrašanās ceļā.

„Viņš skraida apkārt pa 700 valstīm, un mani tas mana personas tipa dēļ dara traku. Es esmu tik neirotisks,” atzinis Ronsons. „Es jau divreiz biju izjaucis grupu, pirms mēs vispār bijām radījuši ko muzikālu, jo mēs visu laiku apmainījāmies maziskām īsziņām, kad man gribējās visu laiku pavadīt kopā ar viņu studijā.”

image 4
Mark Ronson


Ar Silk City jaunradi vari iepazīties šeit un šeit.

Jāpiebilst, ka Diplo un Ronsonam kā Silk City 3.augustā ir paredzēts uzstāties šīs vasaras britu mūzikas festivālā Bestival.

image 5


Cerams, līdz tam viņi nebūs jau atkal izjukuši!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white