Marina pievēršas planētas problēmām savā jaunākajā skaņdarbā

Publicēšanas datums : 23.11.2020

No Velsas nākusī dziedātāja Marina, kura kādreiz bijusi pazīstama ar skatuves vārdu “"Marina & The Diamonds”, izdevusi jaunu singlu ar nosaukumu “Man's World”. Tajā dziesminiece akcentē uzmanību uz dabas bojāeju un, tā saucamo, vīriešu pasauli, kurā viņai un pārējām sieviešu kārtas pārstāvēm, nākas dzīvot.

Izpildītāja piemin sieviešu un minoritāšu grupu vajāšanu vēstures gaitā. “Sadedzināja mani uz sārta, domāja, ka esmu ragana/ Gadsimtus atpakaļ, tagad vienkārši saucat mani par kuc*,” dzied mūziķe.

Pati dziedātāja medijam “Vogue” atzinusi, ka sarakstījusi šo dziesmu pērnā gada augustā. Viņa atzina, ka vairākus gadus vēlējusies uzrakstīt skaņdarbu par sieviešu diskrimināciju. Marina izklāstīja, ka kaut gan raganu dedzināšana jau sen ir pagājusi, tomēr stereotipi, pēc kuriem vadās sabiedrība, joprojām pastāv.

Par dziesmas producenti kļuva “Grammy” balvas nominante Dženifera Desilveo (Jennifer Decilveo), to līdzproducējusi pati izpildītāja, savukārt skaņas pēcapstrādes pievērsās pirmā sieviete, kas ieguvusi “Grammy” balvu par “Vislabāk izstrādāto albumu — neklasiskajā mūzika,” - Emīlija Lazāra (Emily Lazar).

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white