Marina pievērš uzmanību cilvēku vienotībai “To be human” mūzikas klipā

Publicēšanas datums : 10.04.2019

"Marina & The Diamonds”, pašlaik vienkārši Marina savā jaunajā ierakstā, dzied par sabiedrībā nozīmīgām tēmām. Pirmdien, 8. aprīlī, izdotais video klips tikai paspilgtina dziedātājas vārdus, akcentējot uzmanību gan uz karadarbību, gan vienlīdzību starp cilvēkiem. “Visi cilvēki, kas dzīvo uz mūsu pasaules. Mēs esam vienoti ar mūsu mīlestību un sāpēm”, dzied mūziķe. 

“Dziesma “To be human”, visdrīzāk ir vissvarīgākā dziesma priekš manis šajā albumā. Es domāju, ka temats šeit ir svarīgs, tā ir vienotība. Sacerot dziesmu, es vēlējot izveidot cilvēcības bildi, jo mūsu politiskajā klimatā, mūs spiež redzēt cilvēkus kā “citus”. Es domāju, ka tas ir ļoti skumjš veids kā skatīties uz cilvēci”, par savu dziesmu stāsta izpildītāja.

“To be human” ir ieraksts no dziedātājas jaunākā albuma “Love + Fear”, kas tika sadalīts divās daļās, pirmajai daļai iznākot 4. aprīlī, savukārt otro daļu “Fear” klausītāji spēs baudīt tikai 26. aprīlī. 

Jaunākais albums kļūs par ceturto Marinas karjerā un nākamo pēc 2015. gada albuma “Froot”, kas spēja ierindoties Lielbritānijas albumu topa 10. vietā, turpretī Billboard topā tas palicis astotais. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Marina

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white