"Manas Dzīves Superhits" jaunā sērija ar Mairi Briedi ir klāt!

Publicēšanas datums : 28.10.2021

“Manas Dzīves Superhits” sadarbībā ar Tet.lv un Porsche Latvija. Šova 3. sērijas viesis – pašreizējais pasaules čempions IBF - Mairis Briedis!

Atklātā sarunā par dzīvi un mūziku uzzināsi, ka Latvijā valda maldīgs uzskats pat to, lai gūtu panākumus sportā, tev jābūt izcilam tajā, ko dari. Izrādās, ka ar to vien nepietiek, un liela nozīme ir arī tam, kā tu sevi pasniedz publiskajā telpā. Latvijas boksera Maira Brieža sieva Jūlija reiz ir teikusi, ka Mairis ir mīļš, kautrīgs un jauks, uz ko pats bokseris pēc ilgāka pārdomu brīža atbild, ka tāds viņš esot bijis kādu laiku atpakaļ.

Sabiedrībā valda maldīgs uzskats – lai gūtu panākumus sportā, tev jābūt izcilam tajā, ko dari. Latvijas bokseris Mairis Briedis atklāj, ka ar to vien nepietiek, un liela nozīme ir arī tam, kā tu sevi pasniedz publiskajā telpā. “Tu vari būt labs bokseris, bet visiem interesē, kāda tu esi personība,” viņš skaidro. 

Lieliska fiziskā sagatavotība, intensīvi treniņi, un sasniegumi izvēlētajā sporta veidā, nenoliedzami, tevi padara par labu sportistu, taču ir maldīgi domāt, ka ar to būs gana. Lai gūtu pasaules mēroga panākumus un atpazīstamību, sportistiem ir jābūt ne tikai izcilam sava sporta veida lietpratējam, bet arī interesantai un spilgtai personībai. 

Latvijas boksera Maira Brieža sieva Jūlija reiz ir teikusi, ka Mairis ir mīļš, kautrīgs un jauks, uz ko pats bokseris pēc ilgāka pārdomu brīža atbild, ka tāds viņš esot bijis kādu laiku atpakaļ. Viņš SuperHits EHR Youtube šovā “Manas dzīves SuperHits”, balstoties uz savu pieredzi, atklāj, kā kļūt ne tikai pat labu bokseri, bet arī spilgtu personību sporta pasaulē.  

Kautrīgums jāmet pie malas

Sportistu panākumi tiek mērīti ne tikai pēc viņu sniegumiem, bet arī atpazīstamības. Šī iemesla dēļ sportistiem jāpiemīt arī šovmena prasmēm, kas daudziem, tai skaitā Briedim, ir liels izaicinājums. Latvijas bokseris nenoliedz, ka pēc būtības ir kautrīgs un noslēgts, taču pēdējo gadu laikā publiskajā telpā, runājot ar žurnālistiem un faniem, ir iemācījies būt atvērtāks un vairāk atklāt savu personību. “Lai cilvēkiem tu būtu interesantāks, tu nedrīksti turēt enerģiju sevī,” viņš skaidro. “Ja būsi kluss un noslēgts, diemžēl, tevi neviens nepamanīs.” 

Iemācies izmantot aktiermākslas prasmes

Pasaules slavenu sportistu ikdiena sastāv ne tikai no treniņiem, bet arī sarunām ar medijiem un publiskā tēla veidošanas. Piemēram, bokseriem vairākas dienas vai pat nedēļas pirms cīņas ar dažādiem šova elementiem jāpromotē cīņa. Šādu publisko pasākumu laikā sportistam jāspēj likt lietā savas aktiermākslas prasmes. To apstiprina arī Briedis, piebilstot: “Ik pa laikam arī man ir nepieciešams izmantot aktiermākslu.” 

Tomēr, domājot par savu publisko tēlu, nevajadzētu aizrauties ar aktierspēli un nedabīgiem pārspīlējumiem. “Jāatceras, ka mēs pilnībā nevaram mainīt savu personību, viss, kas mums atliek, ir pielāgoties,” atgādina Briedis.

Jauna “Manas Dzīves Superhits” sērija katru ceturtdienu EHR Youtube kanālā.
Klausies to arī ehrhiti.lv, EHR aplikācijā, Spotify un Superhits radio ēterā svētdienās plkst. 19.00 vakarā.

Lejupielādē EHR aplikāciju jau tagad!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white