MANAS DZĪVES SUPERHITS

Publicēšanas datums : 01.02.2021

EHR Superhits piedāvā raidījumu MANAS DZĪVES SUPERHITS ar Valdi Čirkstu! Tevi sagaida atklātas un izklaidējošas sarunas par mūziku, dzīvi un likteņa pavērsieniem.

image 1

Katru nedēļu mūsu viesi studijā atcerēsies dziesmas, kas liek justies labāk, ar tām saistītos notikumus un piedzīvojumus viņu dzīvēs. Tie būs viņu dzīves SUPERHITI!

Raidījuma MANAS DZĪVES SUPERHITS spilgtākie momenti EHR Superhits ēterā svētdienās, plkst. 19:00. Raidījuma pilno versiju klausies jau tagad - sev ērtā laikā, portālā ehrhiti.lv un EHR aplikācijā sadaļā PODKĀSTI.

#06 VIKIJA KLIŠĀNE, "Sexy Style" mārketinga vadītāja

Studijā "Sexy style" mārketinga vadītāja Vikija Klišāne. Šajā podkāstā: 1. Par muzikālo gaumi; 2. Ļauties vai kontrolēt; 3. Latviešu seksuālā kultūra; 4. Pieaugušo rotaļlietas; Jā. Nē. Kāpēc? 5. Stereotipi un aizspriedumi; 6. Ko nedarīt pieaugušo rotaļās, jeb kāpēc "50 Greja nokrāsas" neder kā instruktāža, un daudzas citas interesantas un brīžiem pikantas tēmas.

#05 KĀRLIS OZOLS, 220.lv Marketplace pārdošanas vadītājs Latvijā

Kārlis Ozols ir Pigu Grupas 220.lv Marketplace pārdošanas vadītājs Latvijā. 220.lv Marketplace ir tiešsaistes tirdzniecības platforma, kurā ikviens uzņēmējs var ievietot savas preces tirdzniecībai Baltijā lielākajā e-veikalu tīklā (220.lv, pigu.lt, kaup24.ee). Kārlis ir arī grāmatas "Kā gūt panākumus Latvijā" autors, kurā apkopoti panākumiem bagātu Latvijas cilvēku stāsti par viņu ceļu uz sasniegumu virsotnēm. Brīvajā laikā aizraujas ar grāmatu lasīšanu, velo braukšanu un galda spēlēm. Uzzini, kāda ir Kārļa Ozola panākumu atslēga, kā arī klausies viņa superhitu TOP 5.

#04 GUNDARS MARGĒVIČS, Moller Baltic Import Volkswagen mārketinga vadītājs Baltijas valstīs

Studijā ar savu hitu izvēli Gundars Margevičs, Moller Baltic Import Volkswagen mārketinga vadītājs Baltijas valstīs. Nenopietnas sarunas par nopietnām tēmām, un arī par mūziku. Par sevi Gundars saka: "Es esmu auto industrijas dinozaurs, dzīves jēgas meklētājs, melnā humora atbalstītājs." Ienāc un noklausies.

#03 IZLE PRIEDĪTE, VEIKALU TĪKLS "TOP!"

Ilze Priedīte, mārketinga direktore un valdes locekle vietējā veikalu tīklā “top!” ar plašu mārketinga pieredzi dažādos Latvijas uzņēmumos vairāk nekā 10 gadu garumā veidojot dažādu zīmolu atpazīstamību un to mīlestību. Darbā uzdrīkstas riskēt un ieviest ko jaunu. Brīvajā laikā aizraujas ar dažādām sportiskām aktivitātēm, izbauda mūziku, ēst gatavošanu un cilvēkus sev apkārt. Patīk ceļošana, citu kultūru iepazīšana un fotografēšana. Patīk automašīnas un ātrums.

#02 KASPARS TUPIŅŠ, VIADA BALTIJA

Kaspars Tupiņš, Baltijasmaratoni.lv kustības aizsācējs un ‘’VIADA Baltija’’ mārketinga vadītājs. Marketelogs ar vairāk kā 15 gadu profesionālo pieredzi. Šobrīd turpina aktīvi darboties sporta mārketingā, veidojot unikālus ‘’THE COLOR RUN’’, jeb krāsu skrējiena pasākumus Baltijā un organizējot dažādus sporta mārketinga pasākumus, sadarbojoties ar Pasaules līmeņa zīmoliem, kā arī attīstīt VIADA zīmolu Latvijā. No darba brīvajā laikā ir aktīva dzīvesveida piekritējs un aizrautīgs ceļotājs.

#01 RIHARDS FRĪDENBERGS, DINAMO RIGA SHOP

Raidījuma viesis - Rihards FrĪdenbergs, DR SHOP pārstāvis. DR SHOP ir oficiālais Dinamo Rīga uun HK Rīga merchandise ražotājs un izplatītājs. Reklāmists ar vairāk kā 15 gadu stāžu. Patlaban aktīvi darbojas sporta mārketingā, galvenokārt ar hokeju saistītos projektos. Iepriekš dibinājis pats savu radošo aģentūru kura pirmajā gadā sasniedza 1 miljonu latu lielu apgrozījumu, vadījis starptautiskas mediju aģentūras filiāli Latvijā, bijis Latvijas Reklāmas Asociācijas valdes loceklis kā arī pasaulē lielākā reklāmas festivāla Cannes Lions Young Lions uzvarētājs Latvijā un dažus gadus vēlāk bijis arī šī festivāla pārstāvis Latvijā. No darba brīvajā laikā aizraujas ar velosportu un velotūrismu kā arī ir liels 70 – 80. gadu auto entuziasts.

Lejupielādē EHR aplikāciju jau tūlīt!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white