Maks Millers beidzot apspriež šķiršanos no Arianas Grandes

Publicēšanas datums : 24.07.2018

Prezentējot savu jaunāko singlu, Maks Millers (Mac Miller) beidzot ir sniedzis komentāru par savu neseno šķiršanos no popzvaigznes Arianas Grandes (Ariana Grande) un viņas vēl nesenāko saderināšanos. 

Maijā pāris šķirās kā draugi. Neilgi pēc tam Grande jau izbaudīja jaunas attiecības ar komiķi Pītu Deividsonu (Pete Davidson). Millera fani ilgi gaidījuši, kas tad reperim ir sakāms šajā sarakā, un te nu beidzot ir viņa atbilde. 

Intervijā ar Beats 1 Zeinu Lovu (Zane Lowe), Millers izteicies: “Dzīve ir stresaina. Protams, bija stresaini laiki. Tas nav tik unikāli. Tu jau zini, es biju iemīlējies kādā. Mēs bijām kopā divus gadus.” Vēlāk viņš paturpinājis: “Mēs tikām galā ar labiem laikiem, sliktiem laikiem, stresu un visu pārējo. Un tad tam pienāca beigas un mēs abi devāmies tālāk. Un tas ir tieši tik vienkārši, vai saproti?” 

Runājot par mediju traci saistībā ar Millera bijušās draudzenes jaunajām attiecībām, reperis apgalvo, ka viņš nemaz nav tam visam pievērsis tik lielu uzmanību. “Es īsti nemaz neesmu bijis internetā,” apgalvo reperis. “Cilvēki man jautā, vai ar mani viss kārtībā, vai es jūtos labi, bet es gatavojos izdot jaunu albumu, tāpēc izvairījos no interneta. Un jebkurā gadījumā tas viss nelikās tik svarīgi – parādīt cilvēkiem, ka mani tas neuztrauc. Kāpēc man tā darīt? Kur tas ir pieņemts? Kādēļ? Kāpēc mums vajag tik ļoti izmantot sociālos medijus un internetu?” 

Pilno interviju ar Maku Milleru noklausies zemāk! 

Mākslinieki: Mac Miller, Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white